Real Flight 7.0 ve istenirse free update 7.5 Kurulum ve update videoları

Tekrar merhaba, herkese teşekkürler.

Sanirim sorunum cozuldu. Ilker Bey ÖM den verdiği keyler ile kurulum yapmak için önce kurulu olanı silerken kendi uygulaması üzerinden yapmak istedim.
RF açtığımda aktivasyon başarılı diye bir uyarı çıktı.
Evdeki ve iş yerindeki internet bağlantılarından kaynaklanıyor olabilir belki
Bir de Belki hatalı işlemler yapmış da olabilirim diye gece önceden kurduğumu silip tekrar yüklemiştim :)

Şu an sim i açamıyorum, dongle yanımda değil. Dil ayarı hatası ve kumanda bulunamadı diye uyarı çıkıyor...
Akşam tekrar deneyeceğim sim e girmeyi ve yükseltmeyi

İşlem tamamdır. RF 7.5 yükseltildi, çalışıyor.
Radiolink AT9S kumandamı düzgün kalibrasyonunu yapabilirsem :D ve kanal atamalarını doğru yapabilrsem, çalışmalara başlıyacağım :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
İşlem tamamdır. RF 7.5 yükseltildi, çalışıyor.
Radiolink AT9S kumandamı düzgün kalibrasyonunu yapabilirsem :D ve kanal atamalarını doğru yapabilrsem, çalışmalara başlıyacağım :)

Güle güle kullanın. İnsan ilk yüklerken çok heves ediyor sonra da üşeniyor SIM çalışmaya :)

Güle güle kullanın. İnsan ilk yüklerken çok heves ediyor sonra da üşeniyor SIM çalışmaya :)
:D Teşekkür ederim :) Ben pek kolay per etmem. Hele bişeyi başaramadım mı uykularım kaçar, yemem içmem uğraşırım :D
İnşallah çabuk başarıya ulaşırım :D Yoksa bi deri bi kemik kalacağım :D :D :D

Pazartesi salı Phoenix kurup çalıştırmaya çalıştım onda launcher nasıl yapılıyor onu bir türlü çözemdimç Sonra pes ettim RealFlight indirdim ve videodaki anlatıldığı şekilde birlikte kurdum fakat yinede çalıştıramadım. Kumandayı görmüyor oyun. tam olarak şu hatayı alıyorum.

No authorized controller device found.

if you have an interlink, please plug it in.

İf you have a Realflight interface, pleaseplug it in, and make sureyour radio is connected and powered up.

Bu hatayı alıyorum.

Bu konuda destek verecek bir arkadaş varsa sevinirim,

Tekrar merhaba, herkese teşekkürler.

Sanirim sorunum cozuldu. Ilker Bey ÖM den verdiği keyler ile kurulum yapmak için önce kurulu olanı silerken kendi uygulaması üzerinden yapmak istedim.
RF açtığımda aktivasyon başarılı diye bir uyarı çıktı.
Evdeki ve iş yerindeki internet bağlantılarından kaynaklanıyor olabilir belki
Bir de Belki hatalı işlemler yapmış da olabilirim diye gece önceden kurduğumu silip tekrar yüklemiştim :)

Şu an sim i açamıyorum, dongle yanımda değil. Dil ayarı hatası ve kumanda bulunamadı diye uyarı çıkıyor...
Akşam tekrar deneyeceğim sim e girmeyi ve yükseltmeyi

Merhabalar benimde almam mümkün mü keyleri

Elime bir crack sim cd'si ve dongle gecti ancak laptopda cd surucum olmayinca calistiramadim. Yazilimi indirebilecegim bir link bileniniz varmidir ?

Urun sundan: