Real Flight 'a Vbar Neo Rescue - Düz Kurtarma ozelligi ilavesi

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Malum gün geçtikçe Kurtarma özellikli (Rescue) FBL ünitelerin sayısı artıyor. Her ne kadar üniteler başarılı olsa da doğru zamanda TUSA basma da bir REFLEKS işi ve bizce çalışma ve pratik gerektiriyor.

Mustafa kardeşimizin ekteki konuda daha önce paylaştığı üzere RESCUE özelliğini REAL FLIGHT 7.0 / 7.5 ilave etmek mümkün. Bu özelliğin nasıl ilave edildiğini henüz bakmadı iseniz, aşağıdaki konudan bakabilirsiniz.

Real Flight 'a HC-3SX Rescue - Kurtarma ozelligi ilavesi

Bu konuda ise daha önce HC-3SX gibi kurtarma özelliğinin modifiye edilmiş halini sizlerle paylaşıyor. Burada diğerinden farklı olarak model her zaman DÜZ şekilde kurtarılıyor. Tıpki VBAR NEO oldu gibi :D Benzer özellik Spirit veya HC-3SX her daim DÜZ özelliğine de benziyor.

Video'da anlatılan modeli aşağıdaki linkten indirip, şu sıra ile import ediyoruz :

1- Önce Custom modelin kendisini : Mikado LOGO 700 XXtreme V2_EA
2- Sonra HC-3SX versiyonlu halini : Mikado LOGO 700 XXtreme V2 - Rescue_AV
3- Ve son olarak da bizim modifiye ettiğimiz halini : Mikado LOGO 700 XXtreme V2 - Rescue_Neo_AV

NOT: Tüm modeller birbirinden bağımsız çalışabilmektedir. Import sırasında çıkan sorulara "Over Write" seçeğini seçiniz.

RCKOLIK ailesine özel bu paylaşımdan zevk almanız ve beğenmeniz ümidiyle sözü videomuza bırakalım :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Peki bu özelliği ben kendim yapabilir miyim. Eğer elinizde RESCUE özellikli bir model hali hazırda var ise, kolaylıkla aşağıdaki videoda anlattığımız şekilde sizde modelinizi modifiye edebilirsiniz :RCKolik:

VIDEO YARIN YÜKLENECEK

real flight kadar gerçeği yansıtan simulatör yoktur bence :thumbup: real 7.5 u thk kumandayla kullanamıyoruz değilmi en son 5 kullanılabiliyor diye biliyorum

Ne yazık ki dediğin gibi Cem, THK sim kumandası RF 7 desteklemiyor. Desteklediği en yüksek surum ise RF 4.5

Sent from my iPhone using Tapatalk

tüh :) 4.5 a devam ozaman

Mehmet abi eline sağlık süper bir konu/paylaşım olmuş. :bravo:

RF kullanıcıları yaşadı. :laugh:

paylaşım için teşekkürler Mehmet Abi.
benim ayarlarda sonradan bir sıkıntı çıktı bir türlü çözemiyorum ama, onu halledince denemek lazım :saygilar: