real flight sorun

Akan Tekin

acemi helici
İlgi Alanı
Heli
arkadaşlar realflight 4.5 da uzun zamandır bir sorunum var full throttle verdiğimde helinin burnu havalanıp ters dönüyor.Aşağı throttle dada burnu aşağı gidiyor sorun ne olabilir

real flight sorun

akan tekin' Alıntı:
arkadaşlar realflight 4.5 da uzun zamandır bir sorunum var full throttle verdiğimde helinin burnu havalanıp ters dönüyor.Aşağı throttle dada burnu aşağı gidiyor sorun ne olabilir
Dongle ile kendi kumandanla mı kullanıyorsun Akan Abi ? Eğer öyleyse swasp type olarak H1 (90 derece tek servo) seçmen lazım. Sanki sende CCPM seçili de kumanda kanalları miksliyormuş gibi düşündüm söylediklerinden.

real flight sorun

Türker Akgün' Alıntı:
Dongle ile kendi kumandanla mı kullanıyorsun Akan Abi ? Eğer öyleyse swasp type olarak H1 (90 derece tek servo) seçmen lazım. Sanki sende CCPM seçili de kumanda kanalları miksliyormuş gibi düşündüm söylediklerinden.
dongle emulator thk kumanda ile

real flight sorun

akan tekin' Alıntı:
dongle emulator thk kumanda ile
Şayet kumanda fiziki olarak bozulmadı ise, kesinlikle ayarlar bir şeyde bozulmuş olabilir ki benim 1 kere başıma geldi. Aşağıdaki konuya bir daha göz atın Akan Bey ;)

real flight sorun

Akan THK simülatör kumandası kullanıyorsan dongle gerekmiyor ki.Ben mi yanlış anladım.
Tam olarak netleştirelim ben sana ayar resmini(eğer THK kullanıyorsan)göndereyim.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

real flight sorun

Celalettin abi Akan bey muhtemelen crack işlemi ıcın EMU yazılımını kullanıyorum demek istedi.

Cep telefonundan Tapatalk 2 aracılığı ile gönderildi.

Ynt: real flight sorun

Sorun galiba flybarless heli lerde olu yor uçakta ve flybarlı heli de bir sorun gözükmüyor ayrıca phoenix de sorunsuz kullanıyorum

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Akan THK simülatör kumandası kullanıyorsan dongle gerekmiyor ki.Ben mi yanlış anladım.
Tam olarak netleştirelim ben sana ayar resmini(eğer THK kullanıyorsan)göndereyim.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Celalettin abi ayarlar bu şekilde THK kumanda ile crack emulator

real flight sorun

Akan bey simulator ıcın fylbar ya da flybarless diye bir fark yok ki, anladım şimdi....

real flight sorun

Akan benim ayarlarımın bir resmi vardı şimdi bulamadım fb veya fbl de sim.kum. ayar farkı yok ben sorunsuz kullanıyordum.o resmide bulursam sana gönderirim.Kanalların karşısındaki rakamlar öneml şimdi benim ayarlarda nasıldı hatırlayamıyorum orijinal RF kumanda alıp huzura erdiğim için epeydir emu ile ilgilenmedim unutmuşum.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Akan bey simulator ıcın fylbar ya da flybarless diye bir fark yok ki, anladım şimdi....

Mehmet bey bende normal kullanıyordum ama ne oldu bilmiyorum

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Akan benim ayarlarımın bir resmi vardı şimdi bulamadım fb veya fbl de sim.kum. ayar farkı yok ben sorunsuz kullanıyordum.o resmide bulursam sana gönderirim.Kanalların karşısındaki rakamlar öneml şimdi benim ayarlarda nasıldı hatırlayamıyorum orijinal RF kumanda alıp huzura erdiğim için epeydir emu ile ilgilenmedim unutmuşum.
Abi kumandayı kıl payı kaçırdım. :'(
3 kere silip tekrar yükledim ama bişi değişmedi