SAB Goblin Team

SAB Goblin Team

Deniz sana da hayırlı uğurlu olsun abiciğim...Artık ciddi ciddi bir Goblin Team oluştu.Havalar ısınsa da şu Forzacılarla Goblincileri doya doya seyretsek.......

SAB Goblin Team

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Malum RCKOLIK olarak Takim kurma alışkanlığı kazandik :thumbup: Bu durumda neden bir tane de "Goblin Team" olmasin oyle degil mi :laugh: :D

1- Ilker Sonmez - Goblin Speed (Goblin Fahri uyesi)
2- Erhan Yilmaz - Goblin 770
3- Mesut Sert - Goblon 700
4- Mehmet Karaya - Goblin 700
5- Ediz Dumankaya - Goblin 700
6- Battal - Goblin 700 / 630
7- Mehmet Kucuksari - Goblin 570
8- Adnan Kaptan - Goblin 700
9- Muammer AkBulut - Goblin 700
10- Deniz Sert - Goblin 700
11- Ozkan - Goblin 630
12- Ismail ŞENCAN - Goblin 700 Carbon

Mehmet abi yalnız benim goblin ,Goblon 700 olmuş.Goblin 700 Competition olsa daha güzel olur.:)

SAB Goblin Team

Mesut Sert' Alıntı:
Mehmet abi yalnız benim goblin ,Goblon 700 olmuş.Goblin 700 Competition olsa daha güzel olur.:)
Gerçekten öyle küçük bir hata olmuş :laugh: Hemen düzeltelim ;)

İyi Dilekleriniz İçin Teşekkür Ederim İnşallah Güzel Bir Makina Olacak, Üst Mercilerden İzin Çıkarsa Türkiyedeki İlk X8 Servolu Goblini Yapacağız İnşallah :bravo:

SAB Goblin Team

DenizSERT' Alıntı:
İyi Dilekleriniz İçin Teşekkür Ederim İnşallah Güzel Bir Makina Olacak, Üst Mercilerden İzin Çıkarsa Türkiyedeki İlk X8 Servolu Goblini Yapacağız İnşallah :bravo:
X8 ifadesi nerden çıktı ya :rolleyes: MKS de iş çıkarıyor durduk yere. Sonra X9, X10 diye devam edip diyecek demek ki :lol: Şaka bir yana servolarda görünüş olarak da gayet göz dolduruyor ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

SAB Goblin Team

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
X8 ifadesi nerden çıktı ya :rolleyes: MKS de iş çıkarıyor durduk yere. Sonra X9, X10 diye devam edip diyecek demek ki :lol: Şaka bir yana servolarda görünüş olarak da gayet göz dolduruyor ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Ooo Mehmet abi sen daha yeni mi öğreniyorsun meshur oldu bu servoalr y av dişlisinin çapı 8MM !!! :lol:

:saygilar: galiba bu servoları denemek bana nasip olacak deniz kardeşim, :halay:

Muammer Akbulut' Alıntı:
Türker bey senide takımımızda görmektek mutluluk duyarız size gidecek en yakışıklı model kesinlikle Goblin 700 Carbon etition...

Muammer Bey teklifiniz için teşekkürler. :saygilar:

Aklımda pilotaj seviyesi olarak ulaşmak istediğim bazı hedefler var, onlara ulaştıktan sonra kendimi ödüllendirmek için vakti gelince bir girişim yapabilirim. ;)

Goblin'i en sona saklıyorum. :laugh:

Hayirlisi ile askerligi bitirdim, goblinciler listesine benide ekleyebilirsiniz

Goblin 700comp ve goblin 500 sahibi olarak aranizda bulunuyorum. İslerimi yoluna koyduktan sonra goblin500 u kurmaya baslayacagim ins. Kutu acilis ve kurulum fotograflarini firsat buldukca paylasmayi dusunuyorum zaten

SAB Goblin Team

Hayırlı olsun Kemal bey. Paylasimlarinizi merakla bekliyoruz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

SAB Goblin Team

:saygilar: herkesin yolu Rckoliğe ,oradanda Gobline düşer,,,,,,,,, :lol:

SAB Goblin Team

Arkadaşlar listeye beni de ekleyebilirsiniz %p Model daha bitmedi gerçi biraz eksiği var servo- esc- pil - kumanda :halay: Yaza kadar toplayabilirim inşallah...

SAB Goblin Team

Karadeniz gurubu ve :RCKolik: bir goblinci daha kazandı aramıza hoşgeldin İskender Çat gerçekten kısa sürede gösterdiği pilotaj ve 3d performansı harika olan bir kardeşimiz 600N ile performanslarını artık goblin 700 ünde bizlere sergilersin tabiki videolar sinema kalitesinde benden :evil: %p