[Satılık]: Thk Sim Kumandası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Osman Turgut

Yeni Uye
Geçen sene aldığım ve Toplan 10 saatten az kullandığım Thk Sim kumandasını satıyorum
Elimden 1 kere düşmesi sonucunda sol üst sticki çıktı içini hiç açmakla uğraşmadım bozmaktan korktuğum için sol üst stickin çıkmış olması harici hiç bir sorunu yoktur onuda kullandığınız programda benim gibi başka bir tuş atayabilirsiniz :)

İzmir içi elden verebilirim.İzmir dışı kargo alıcıya aittir.

FİYAT 30 TL dir.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

saim uzun' Alıntı:
merhaba. sattınmı. bayağı zaman olmuş ama.
Saim bey uye kayiti sonrasi size ozelden gelen mesaji okumanizi ve geregini rica ederiz...

Osman bey kumandayı halen satmakta iseniz arayabilir misiniz
0534 591 48 36

Burak merhabalar,

Forumumuzda "selam vermeyene, alışveriş yok" uygulaması bulunmaktadır. Konunun ayrıntıları için, üye olduğun zaman sana gönderilmiş olan özel mesajı okuman ve gereğini yapman gerekiyor.

:saygilar: merhaba arkadaşlar, nacizane bende iki çift laf edeyim,forum öncelikle alışveriş merkezi olmaktan ziyade
bilgi paylaşımı yapılan , modelci arkadaşların emek vererek kurdukları bir sitedir, buradaki bilgilerin parasal bir değeri olamaz,dostluklar ve paylaşımlar sıcaktır,
model konusunda engin bir bilgi havuzudur,parça değişimleri, ihtiyaç sahibi arkadaşlara elimizde varsa eğer parça vermek, onun modelinin uçmasını sağlamak zevktir,
o yüzdendirki ,öncelikle tanışmak ,kültürümüzün gerekliliğidir,tanışırsak daha güzel olur diyorum , saygılarımla,,,, :RCKolik:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...