Seagull Piper Cub 75

Seagull Piper Cub 75

Türker Akgün' Alıntı:
Hayırlı olsun Doğuş, yakışıklı uçaktır kendileri ama uçurması dikkat ister. Sümer abi sana gerekenleri söyleyecektir. :laugh:

Şimdiden kırımsız uçuşlar. Retrak, flap bu konu uçar artık kanımca. :bravo: :halay: :halay: :halay:

Teşekkür ederim abi, inşallah keyifli bir uçak olacak. [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Seagull Piper Cub 75

Sümer Yamaner' Alıntı:
Bence yavaştan şunlardan bir çift sipariş ver.

Tamamdır abi bu akşam bir kaç şey daha bulayım alacak 200 grama toplayıp sipariş vereyim. İnşallah Avrupa depoda vardır.

Seagull Piper Cub 75

Sümer Yamaner' Alıntı:
Bence yavaştan şunlardan bir çift sipariş ver.

Servosuz retrak mı olurmuş, nerde bunun eziyeti. ;D Bu uçakçılarda hepten rahatına düşkün oldu çıktı valla. :lol: :lol:

Seagull Piper Cub 75

Türker Akgün' Alıntı:
Servosuz retrak mı olurmuş, nerde bunun eziyeti. ;D Bu uçakçılarda hepten rahatına düşkün oldu çıktı valla. :lol: :lol:

Abi fabrika zaten pinomatik iniş takımı veriyor sette. Sümer Abi şimdi bunlarla başımı çok ağrıtır en kolay yolu diye bunu önermiş olabilir. :laugh:

Davulun sesi uzaktan hoş gelir abi, uçağın üzerine sinek konsa ne yapmam lazım diye soran biri var karşında. :D

Seagull Piper Cub 75

Servosuz iyi oluyo... Bazen açılıyo bazen kapalı kalıyo. :lol:
Artık pnömatik koymaya başladılarsa onları kullanabilirsin ama muhtemelen ilk kapanıştan sonra hava kaçırıp bir daha açılmayacak ya da açılınca kilitlenmeyecektir. :D Yine de keyifli işler bunlar. Tek teker iniş teknikleri falan...

Seagull Piper Cub 75

Sümer Yamaner' Alıntı:
Servosuz iyi oluyo... Bazen açılıyo bazen kapalı kalıyo. :lol:
Artık pnömatik koymaya başladılarsa onları kullanabilirsin ama muhtemelen ilk kapanıştan sonra hava kaçırıp bir daha açılmayacak ya da açılınca kilitlenmeyecektir. :D Yine de keyifli işler bunlar. Tek teker iniş teknikleri falan...

Abi ayıpsın aileron - rudder ters kullanmak bizim işimiz. Değil tek teker, teker koymadan bile inerim. ;D

En fazla model kırılır hepsi bu. :)

Seagull Piper Cub 75

Sümer Yamaner' Alıntı:
Bence de. Nasıl olsa bu gidişle model koymaya yer bulamayıp kırmaya başlayacaksın! :p

Abi bizimkilere de bu son diyerek kandırdım ama bende inanmıyorum açıkçası, şimdilik bir oda kullanıyorum abi, balkonlar boş, dolapların üzeri boş, lavabo ve banyo boş abi. :D

Seagull Piper Cub 75

Sümer Yamaner' Alıntı:
Derin dondurucu da boş ise evdekiler seni parçalayıp oraya tıkabilirler her an! :p

Aman abi şimdi eşeğin aklına karpuz kabuğu getirme okurlar filan neme lazım. :)

Seagull Piper Cub 75

Doğuş' Alıntı:
...Davulun sesi uzaktan hoş gelir abi, uçağın üzerine sinek konsa ne yapmam lazım diye soran biri var karşında. :D
Sümer abinin meşhur bezbol sopasını daha tatmadın tabi, artık İstanbul'da tanışırsın.... :lollol: :lol: :lol:

Seagull Piper Cub 75

Aslında arkadaş çevremde beyzbol sopasından çok 180cm hortum ile tanınırım (bkz. Kolonoskop). :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seagull Piper Cub 75

Doğuş' Alıntı:
Teşekkür ederim uyanır uyanmaz bir model satın aldım. Evdekileride kargoyu alın diye tembihledim. Tek sıkıntı kargo ücretsiz değilmiş canları sağolsun. Artık gönül rahatlığıyla İstanbul yolcusu kalmasın. :)
hayırlı olsun :)

Seagull Piper Cub 75

Bugün align starter almak için topmodelse gittim. Stokta var yazıyordu dedim ki merkez şubede vardır. Bakırköye kadar gittim rumelihisarından. Spektrum Dx9 kumandanin kutusunuda gördüm dedim starterla şunuda alayım. Starter yokmuş bende geri dönüş yolundayım. [emoji3]