Simulatör kullanmadan V922 veya v977 ye atlamak.

AykutOZLU52

Yeni Uye
S.a abilerim kardeslerım ilk konumu acmıs bulunmaktayım yanlıs bi yere acmıssam veya baska bi hata yapmıssam affedin :) v911 kullanmıslıgım var v922 veya v977 geçmek istiyorum fakat simülatör kullanmadan bildigim kadar sag stickten sol yaptıgınızda bıraktıgınızdan durmuyor ve sag komutu verıp heliyi dengeye getirmemiz gerekıyor ileri geridede aynı olay bana zor gibi gelmedı sizce geçmeli miyim v922 kumandası sim kumandası olarak kullanılıyormus ancak adaptörü elimde bulunmamakta size danısmak istedim iyi forumlar :) :RCKolik:

Aykut sadace sana şunu soracağım, bu konuyu açmadan önce Helikopter bölümünün ILK konusu olan şu konuya hiç baktın mı ??

Bakmış olsan zaten şu konuları görecektin, öyle değil mi ??

Lütfen en azından biraz forumu inceleyip, öyle konu açalım ki forum konu ÇÖPLÜĞÜ olmasın :)

NOT: Yazarken de mümkün olduğunca noktalama işaretleri kullanalım ki, okuyanlar daha kolay anlayabilsinler öyle değil mi ;)

ÖZETLE:
Sim çalışması olmadan 6 kanal heli uçurmak nerede ise imkansızdır. Zamanında bu konuda çok iddia üyelerimiz vardı ve hatta "SIMSIZLER" diye bir grup kurdular. Ama ne yazık ki 1 adet uçuş videosunu göremeden aramızdan ayrıldılar.

Hemen bakıyorum abi teşekkürler. Noktalamalara önem vereceğim. :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
...
ÖZETLE:
Sim çalışması olmadan 6 kanal heli uçurmak nerede ise imkansızdır. Zamanında bu konuda çok iddia üyelerimiz vardı ve hatta "SIMSIZLER" diye bir grup kurdular. Ama ne yazık ki 1 adet uçuş videosunu göremeden aramızdan ayrıldılar.

Ahaha :D ciddi mi abi :D neler kacirmisiz...

Emre Kaman' Alıntı:
Ahaha :D ciddi mi abi :D neler kacirmisiz...
Hiç sorma zamanında Nelerle uğraştık Emre'cim :lollol: :lol:

Arkadaşa diyorsun ki Simsiz bu iş olmaz. Adam diyor ki "Ben yetenekliyim, bu işi simsiz yaparım, sizlerle beni karıştırmayın. Akşama evin içinde Microyu Invert pozisyonda uçarabileceğimi hissediyorum. Ben hareketleri kafamda zaten çözdüm... vb"

Arkadaşa diyorsun ki Simsiz bu iş olmaz. Adam diyor ki "Ben yetenekliyim, bu işi simsiz yaparım, sizlerle beni karıştırmayın. Akşama evin içinde Microyu Invert pozisyonda uçarabileceğimi hissediyorum. Ben hareketleri kafamda zaten çözdüm... vb"

:D :D SİMSİZLER grubu İSİMSİZLER olarak tarihin tozlu raflarında yerini almış anladığım :D

Senin yaptığın ayrımcılık ama Mehmet abi. Adamlara bir " Simsizler " takımı bile açmadın :lol: :lol: :lol:

Volkan Güneş' Alıntı:
:D :D SİMSİZLER grubu İSİMSİZLER olarak tarihin tozlu raflarında yerini almış anladığım :D
Valla aynen öyle oldu Volkan :lollol: :lol:

Merhaba hayırlı cumalar
Arkadaşımiz ayni ben bende ilk helimi 922 aldım sim fazla calismadim bir iki düşüş ucurdum daha sonra sim tabiki çalıştım çünkü
Helinin başka yerlere gitme eğilimi var. Bende sim çalış zor heli uçurmak heleki 6 kanal zorlaneim ama başardım
Simdi hemen 700 luk aldık artik sim çalışıyorum her zaman çokta faydası var çalış bence.
Birde benim gibi hep iyisi bir daha para vermeyeyim diye hemen büyük modellere atlama zamanla.)))
:saygilar: :RCKolik:

Bügün sim. konularında dolasirken apk buldum akıllı telefonlar için bi abi paylaşmastı saolsun indirdim kurdum farkı anladım 6 kanal 4 kanal arasındaki. Heliye denge kazandırsam bile önceki aldığı hızla bir tarafa gitme eğilimi içinde stiklerle yavaş hareketlerle kullandım kuyruk bana bakarken çok rahat oldu gerçekten gerekli bi çalışma. Sonradan belkide sim parasini 3 e 4 e katlayacak kirimlardan koruyabilir. :)