Spektrum DX7S

Spektrum DX7S

Türker Akgün' Alıntı:
Hakan Abi hayırlı uğurlu olsun. :thumbup:

Bende sana katılıyorum abi bu saatten sonra gelsin artık uçuşlar. :halay: :halay:
Sağol Türker kardeşim , artık cayır cayır pil yakmamız farz oldu değil mi :D , ders ders nereye kadar , sahalara inmek lazım :D :laugh:

Spektrum DX7S

Zafer SAHIN' Alıntı:
Hakan bey, Tareq'in DX7 ile yaptığı ve Youtube'de milyon tane bulunan uçuşları hepimizin malumudur. Tareq kıvamındaki uçuşlarınızı izlememiz dileği ile beraber hayırlı olsun diyorum.

Teşekkür ederim Zafer hocam , güzel dilekleriniz için , Lakin ben Tareq'i birebir izlemiş birisi olarak o adamın bu dünyadan olmadığına , hatta insan bile olmadığına inanıyorum :laugh:
Ben ancak scale uçabilecek kadar hakim olayım , gayrısı extra lüx olur benim için. Çok sağolun... :saygilar:

Spektrum DX7S

Hayırlı olsun :)

Spektrum DX7S

Hakan abi kumandan hayırlı olsun güle güle kullan...

Spektrum DX7S

Hakan bey hayırlı olsun,
Artık uçuş videolarınızı görmek isteriz... :halay: :halay: :halay:

Spektrum DX7S

Mordo Ortasi' Alıntı:
Hakan bey hayırlı olsun,
Artık uçuş videolarınızı görmek isteriz... :halay: :halay: :halay:
Teşekkür ederim Mordo Abi, çok naziksin , senin kadar hızlı olamam belki ama , ben de yavaş yavaş arkanızdan yetişirim inşallah. :D :saygilar:

Spektrum DX7S

Ben galiba biraz geç kalmışım, kusura bakmayın :laugh: :D

Hakan kardeşim hayırlı uğurlu olsun, kumanda gerçekten düzel bir kumanda %p Güzel günlerde keyifli uçuşlarda kullanmanı dilerim :halay: :yuppi:

Spektrum DX7S

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ben galiba biraz geç kalmışım, kusura bakmayın :laugh: :D

Hakan kardeşim hayırlı uğurlu olsun, kumanda gerçekten düzel bir kumanda %p Güzel günlerde keyifli uçuşlarda kullanmanı dilerim :halay: :yuppi:
Çok teşekkür ederim sevgili kardeşim.Senin emeklerinin hakkını ödeyemem.İnşallah en kısa zaman bir uçuş videosu ile keyfini hep beraber çıkarırız..... :saygilar:

Spektrum DX7S

Hayırlı olsun hakan Abi... Bende geçen hafta Spektrum DX6 alarak bu kervana katıldım inşallah kullanmasını da öğreniriz :D

Spektrum DX7S

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Hayırlı olsun hakan Abi... Bende geçen hafta Spektrum DX6 alarak bu kervana katıldım inşallah kullanmasını da öğreniriz :D

Teşekkür ederim Musa , yanlış bir karar verdiğimize inanmıyorum bende , kullanmasını öyle yada böyle mutlaka öğreniriz (Turnigy 9x'den sonra pek zorlanacağımızı sanmam :laugh: )