Spektrum DX8 Gen-2 Cikmis

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Cep telefonu üzerinden ayar yapılabiliyor olması güzelmiş :thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kaç kanalmış abi bu duruma göre 9 a kadar çıkar diyorlar ama kesin konuşmuyorlar Rcgroups ta 51 sayfa yazmışlar ama malum ingilizce zayıf olunca hepsini anlayamıyorum. :lol: :lol:

Simdi dogru mu anladim? Bu normal kumanda, ayar kisimlari yok, telefona baglayip ayarliyoruz, ayar isi bitince telefonu cebe koyup, kumandayla ucuyoruz. Oyle mi?

Emre Kaman' Alıntı:
Simdi dogru mu anladim? Bu normal kumanda, ayar kisimlari yok, telefona baglayip ayarliyoruz, ayar isi bitince telefonu cebe koyup, kumandayla ucuyoruz. Oyle mi?
aynen öyle 6-9 kanal sorusuna Andy kunz cevap vermiş 6 kanal ama program felan bişeyler demiş

You thought wrong. They are both 6-channel transmitters.

The DXe has 6 normally-programmable channels. The others are for things like Panic and Flight Mode functionalities. Ever notice the AR636 app lets you put Flight Mode up on AUX4? This transmitter supports that.

Andy

Sunu ben mikrolarla kafayi yerken cikarsalarmis ne iyi olurmus...

güzel olmuş alınası duruyor, paylaşım için teşekkürler :)

Arkadaşlar bu aralar kumanda için bir miktar bütçe ayırabildim ve DX8 Gen 2 de karar kılmak üzereyim. Horizonhobby ve amazonda 950tl civarına geliyor ve bütçemi çok az zorlasada uygun. :)
Sizce DX9 ikinci el mi almak yoksa DX8 Gen2 sıfır mı almak mantıklı. Siz olsaydınız ne yapardınız?

Fastlad'da ki fiyatları daha uygun ama kargo durumları nedir bilmiyorum. Bende kumanda alma arefesindeyim. Bir arkadaştan haber bekliyorum taranis için olmazsa bu kumandayı almayı düşünüyorum. Kendi adıma fazlasıyla yetecek bir kumanda. DX9 ile karşılaştırdığımda arada ki farkların benim için elzem olmadığından dolayı daha yüksek rakamlar ödemeye değmez diye düşündüm.

combo - 272$
only radio - 235$

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Arkadaşlar bu aralar kumanda için bir miktar bütçe ayırabildim ve DX8 Gen 2 de karar kılmak üzereyim. Horizonhobby ve amazonda 950tl civarına geliyor ve bütçemi çok az zorlasada uygun. :)
Sizce DX9 ikinci el mi almak yoksa DX8 Gen2 sıfır mı almak mantıklı. Siz olsaydınız ne yapardınız?
Ben olsam dx8 gen2 alırdım neden öyle tecrubeniz oldu mu felan derseniz bi cevabim yok ama hosuma gidiyor yeni versiyon spektrumlar suan bende dx6 gen2 var cok memnunum benimde satip dx8 gen 2 alasim var :)

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet SAĞIR' Alıntı:
Fastlad'da ki fiyatları daha uygun ama kargo durumları nedir bilmiyorum. Bende kumanda alma arefesindeyim. Bir arkadaştan haber bekliyorum taranis için olmazsa bu kumandayı almayı düşünüyorum. Kendi adıma fazlasıyla yetecek bir kumanda. DX9 ile karşılaştırdığımda arada ki farkların benim için elzem olmadığından dolayı daha yüksek rakamlar ödemeye değmez diye düşündüm.

combo - 272$
only radio - 235$

Abi ben bakıyorum alıcısız 281$ alıcı ile 326$
Sende indirim mi var acaba ? Varsa talibim ;D

Ödeme ekranına gelince kargo dahil 192 Sterlin oluyor. 750 TL, kaçmaz bu fırsat bence. :D

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Abi ben bakıyorum alıcısız 281$ alıcı ile 326$
Sende indirim mi var acaba ? Varsa talibim ;D

Ek bir indirim kodu girmiyorum. Üyelik ile giriş yaptıktan sonra ki rakamlar bende yazdığım gibi çıkıyor.

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Ödeme ekranına gelince kargo dahil 192 Sterlin oluyor. 750 TL, kaçmaz bu fırsat bence. :D
göremedim.
Mesela bende bu rakamı 274 sterlin olarak görüyorum. Sen nasıl 192 sterlin gördün anlayamadım.

Ahmet SAĞIR' Alıntı:
göremedim.
Mesela bende bu rakamı 274 sterlin olarak görüyorum. Sen nasıl 192 sterlin gördün anlayamadım.
Adres ekleyin türkiye uzantılı. Ozamn %20 KDV düşer .

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Adres ekleyin türkiye uzantılı. Ozamn %20 KDV düşer .

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TR uzantılı adresim ekli Erhan bey.