Spektrum dx9 fbl unite uyusma problemi

İlgi Alanı
Heli
Arkadaslar, yakinlarda spektrum dx9 kumanda aldim. heycanla daha once dx7 ile ve satalite anten kullanarak uctugum modellerimin hepsinin satalitlerini dx9 a bindledim ve tekrar kds ebar olan unitemin ayarlarini yapmak istedim, ancak ne yazikki anormal problemlerle karsi karsiyayim unite kah calisiyor kah calismiyor.... servolar frameye kafa atiyor! ailerona komut verince ebarin ekraninda elevator hareket ediyor ve servolar bu arada duvarlara kafa atiyor yani ne yaparsam yapayim kds yi ayarlayacak kadar bile ikman tanimiyor sonuc husran! bu sistem aynen ayni satalit ile dx7 kumanda ile faal olarak calisiyordu tek yatigim dx9 a tanitmak oldu, bilmedigim bisey varmi? swash mod normal i sectim....

[Urun]: spektrum dx9 fbl unite uyusma problemi

Abi merhaba,

ben dx8 kullanıcısıyım, menüler çok da farklı değildir diye düşünüyorum. Her model için system setup 'a girince, frame rate var. Satellite 'lerin modulasyonu DSMX yada DSM2 hangisiyse buna uygun olarak seçip tekrar bindlemeni tavsiye ederim. ( Normalde bind etmeden önce seçmek gerek )
Birde iletişim delayı olarak 22ms seçersen daha iyi olur. 11ms ile her sistem uyumlu çalışmıyor.

Umarım bu problemini çözer,

Kırımsız uçuşlar..