Spektrum Dx9

RSURGUN

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
Herkeze selamlar

Hastalığim sebebiyle uzun suredir hobi ve forumlar ile ilgilenemedim cok sukur hastaligi yendik artik dedim sevdamiz olan bu hobi isine devam edelim daha onceden kullandığım Futaba 10 chg kumandami sattiktan sonra her zaman aklimda olan jr veya spektrum kumamda alma istegini sonunda gerceklestirdim ve karari tabiki forumdaki abiler ve arkadaslarimizin da onerisi ile spektrum dx9 aldim. :) daha bugun elime ulasti inanin eline cok guzel bir oyuncak almis bir cocuk gibi sevindim insallah bu yeni kumanda ile uzun sureli kirimsiz ucuslar yapariz :) . Kutu acilimi yapmak herzaman isterdim ama hala bana nasip olmadi [emoji1] Mehmet abimiz daha onceden inceleme ve kutu acilimi yaptigi icin buna gerek duymadim :) .

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Spektrum Dx9

Recep öncelikle geçmiş olsun, iyileşmen ve aramıza dönmen en güzel haber. :halay: :halay:

Bu arada kumanda da çok güzel, iyi günlerde kullan inşallah. :thumbup:

Spektrum Dx9

cok tesekkur ederim Türker abi [emoji106] [emoji5]

Spektrum Dx9

Recep öncelikle gecmis olsun. Biz yogun oldugun ıcın hobiye ara verdigini düşünüyorduk megersem sebebi farkliymis. Umarız hersey yoluna girmiştir.

Yeni kumanda hayırlı olsun. Uzun bir sure zevkle kullanacağım guzel bir kumanda almışsin hayırlı uğurlu olsun tekrar :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Spektrum Dx9

Geçmiş olsun Recep,

Kumanda seçimin çok güzel. Güle güle kullan :)

Spektrum Dx9

Recep cok buyuk gecmis olsun. Rabbim bir daha gostermesin insallah.
bu arada spektrum candir %p

Spektrum Dx9

Recep öncelikle geçmiş olsun, kumanda seçimin çok iyi :thumbup: güzel günlerde kullan.

Spektrum Dx9

Recep geçmiş olsun,kumanda da hayırlı olsun,benim de istediğim bi kumanda...

Spektrum Dx9

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Recep öncelikle gecmis olsun. Biz yogun oldugun ıcın hobiye ara verdigini düşünüyorduk megersem sebebi farkliymis. Umarız hersey yoluna girmiştir.
Yeni kumanda hayırlı olsun. Uzun bir sure zevkle kullanacağım guzel bir kumanda almışsin hayırlı uğurlu olsun tekrar :)
Mehmet abi çok teşekkür ederim malasef keşke iş yoğunluğundan olsaydı ama abi hastalık mücadelesi veriyorduk :( çok şükü şimdi daha iyiyim :thumbup: kumanda seçimim de bir çok arkadaşımın olduğu gibi tabiki senin yerinde çok fazla Mehmet abi :saygilar:
tamerkaymakci' Alıntı:
Geçmiş olsun Recep,Kumanda seçimin çok güzel. Güle güle kullan :)
Sağolun Çok teşekkür ederim Tamer abi :)
İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Recep cok buyuk gecmis olsun. Rabbim bir daha gostermesin insallah.bu arada spektrum candir %p
Çok sağolun inşallah kimseye vermesin Allah böyle bir şeyi valla kumanda içinde çok teşekkür ederim inşallah güzel uçuşlar yapıcaz.
Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Recep öncelikle geçmiş olsun, kumanda seçimin çok iyi :thumbup: güzel günlerde kullan.
Çok sağolun çok teşekkür ederim :) 4
Celalettin Yazkan' Alıntı:
Recep geçmiş olsun yeni kumandan da hayırlı olsun.[emoji4] [emoji106]
Çok sağol Celalettin abi :) B-25 duruyor abi daha bu arada :halay:
murat kurdoğlu' Alıntı:
Recep geçmiş olsun,kumanda da hayırlı olsun,benim de istediğim bi kumanda...
Çok Sağol murat abi inşallah daha iyileride senin olur. :)

Spektrum Dx9

Evet arkadaşlar sonunda Arda ve Oğulcan arkadaşlarımızın sayeinde yeni kumanda çantası aldık ve çantaya kumandaya göre ayarladık biraz hızlı oldu ama fena da değil gibi :lollol:

Spektrum Dx9

Tabi Tabi abi ne demek :saygilar:

Spektrum Dx9

Hayırlı olsun. Bu arada aldığın kumanda Avrupa için üretilen lerden mi?

Spektrum Dx9

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Hayırlı olsun. Bu arada aldığın kumanda Avrupa için üretilen lerden mi?

Sağolun valla :) avrupamı değilmi bilmiyorum onu nerden öğreniriz birde ne fark oluyor ki ?