Spektruma Geçtik Tam Geçtik

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Hayırlı olsun Halil İbrahim . :saygilar: Spektrum team'e hoşgeldin :saygilar:
Sagolasin hakan abi spektrum hosuma gitti ama ilk inceleme de hep bosa korkutmuslar spektrum zor diye.... baya baya menuler kolay ve guzel

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun dx8 i iyi denk getirmişsiniz süper fiyat

Spektrum candır can. Bilmeyen bile kullanır 2 günde.
Dx8 de bedavadan biraz pahalı olmuş yani. Hayırlı olsun güle güle kullanım inş :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlı olsun yeni kumandalar.

Spektrum kullanıcı arayüzü olarak en kolay anlaşılır kumanda bana göre de... Kendim şu anda vbc kullanıyorum, vbar ünite ayarını bilenler için o da çok kolay ama üniteyi tanıyana.. Çeşitli spektrumlar kullanmış biri olarak son derece kullanıcı dostu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Hayırlı olsun :) Bende dx7 kullanıyorum. Bozulana kadar da değiştirmeyi düşünmüyorum :)

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Spektrum candır can. Bilmeyen bile kullanır 2 günde.
Dx8 de bedavadan biraz pahalı olmuş yani. Hayırlı olsun güle güle kullanım inş :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkürler Şafak bey

Rasim Öztürk' Alıntı:
Hayırlı olsun yeni kumandalar.

Spektrum kullanıcı arayüzü olarak en kolay anlaşılır kumanda bana göre de... Kendim şu anda vbc kullanıyorum, vbar ünite ayarını bilenler için o da çok kolay ama üniteyi tanıyana.. Çeşitli spektrumlar kullanmış biri olarak son derece kullanıcı dostu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.
Rasim Hocam bizi hep korkutmuşlar spektrum zor zor diye dün baya bir inceledim çok anlaşılır ve basit menüler..... Kesinlikle dediğiniz gibi tam bir kullanıcı dostu

:new: kumandaların hayırlı olsun, Halil İbrahim. :)

Hayırlı uğurlu olsun Halil kumandalar. %p

Memnun kalır güzel günlerde kullanırsın inşallah. :RCKolik:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Fatih sana da hayırlı olsun ama sürpriz oldu bizim için. Yeni Kuman'da olarak ne düşünüyorsun peki ??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Abi teşekkür ederim, vbar kontrol düşünüyordum yanlız istediğim renk stoklarda olmadığı için Spektrum black edition aldım bende :)

fatih cebir' Alıntı:
Abi teşekkür ederim, vbar kontrol düşünüyordum yanlız istediğim renk stoklarda olmadığı için Spektrum black edition aldım bende :)

Hayırlı olsun abi sana da :) DX9 güzel kumanda.. Siyahı da klas... :thumbup:

fatih cebir' Alıntı:
Sana da hayırlı olsun Fatih, güle güle kullan. :thumbup: