Statik kitler hakkında

Berk Eksin

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Merhaba yıllar önce daha ortaokula giderken DR da dolaşırken normalde puzzlelara bakarken revel in statik kitleri gözümü almıştı. Aralarından en çekici geleni almıştım bir Mi-24v modeli o zaman çok yapmaya uğraştım ama benim hevesimi kıran ilk şey parçaların renksiz olmasıydı, boyama konusunda el becerim çok kötü üstüne birde modeli tamamlamak için yanında gelen boyalara ek birkaç renk almam gerektiği yazıyordu. Bir de beklediğimden çok daha karmaşıktı. Hevesim kırılıp daha başında bırakmıştım modeli.
Şimdi tekrardan karşıma revel statik modeller çıkıyor çok güzel gözüküyorlar ama boyama konusunda hala çok kötüyüm ve sevmiyorum da. Bu sebeple hazır renkli gelen veya görece boyaması basit markalar var mı

Valla internetten bir MMY Hobby’e bakın derim. Maketçilik konusunda baya iyiler diye düşünüyorum.

Boya için baya bir seçenek var bu sitede. Belki fırça boya işinizi görür.

Sorun boya bulup bulamamakta değil, biraz kolaya kaçmış gibi olucam, parçaları hazır boyalı şekilde gelen kitler var mı onu arıyorum
Doğrudur fırça boyayı sorudan dolayı yazmıştım sprey zor geliyorsa eğer diye. Bence bu işlerin büyük kısmı zaten boya. Ama boyanmış parçalı kitler var mı bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Berk Eksin