Suya düşmüş Quad parçası alınır mı!

İlgi Alanı
Uçak
Merhaba,Bugün Güzel bi fiyata 2 motoru arızalı ama yanında pil ve kumandasdı olan bi spark aldım. Amacım yapıp satmak ya da bir süre kullanmak. Sorum şu bana 2 motor lazım ve sarı sitede 1 tane adam suya düşmüş komple spark için 1000tl istiyor. Size bu drone'nin anakartı fln saymıyorum ama motorları suya düşmeye bağlı bozulmuş olabilir mi? Ya da çalışıyor olabilir mi. Eğer alırsam kumar oynamış gibi olacağım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Nasıl bir su? Tatlı? Tuzlu? Deniz ise hemen uzaklaş. :D
Suda ne kadar kalmış? Çok kısa süreli tatlı su teması brushless motora genelde zarar vermez. Her durumda 500 TL teklif edebilirsin. :D

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Suda ne kadar kalmış? Çok kısa süreli tatlı su teması brushless motora genelde zarar vermez. Her durumda 500 TL teklif edebilirsin. :D
Evet abi bende teklif ettim o fiyatı ama kabule etmedi. Şimdi bende senin dediğin gibi tatlı suya mı düşmüş denize mi diye soracaktım ama tecrübeli birinden akıl alayım diye buraya yazdım. Şimdi soracağım bakalım ne diyecek.

Ben konuştum şimdi telefonla bana şey diyor: Yazı ile konuşurken 1000 demişti telefonda 1500 fln dedi. Neyse Drone Antalya'da tuzlu suya düşmüş büyük ihtimalle hurdadır tüm parçaları. Hala daha 1000 tl istiyor vallaha garip bence :)