T-Rex 700 ve Yeni HV Servolar -Doğukan Ocak

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Ah o pal sesi yokmu?
en son kirimi o yuzden yasamadim mi.
invertte hover pozisyonunda yere kadar yaklasip verecektim ki full eksiyiiii, oyle kaptirmisim ki artiyi verince kafam yukari da heli yerde kaldi ;D
Hahah abi çok geçmiş olsun ama çok güldüm anlatma şekline :lollol: :lollol:

Eyvallah kardeşim :)
su an tekrardan toplama asamasindayim ama tam bir zulum kuyrugun frameye baglandigi yerde 8tane vidanin hepsi de yalama olurmu arkadas :eek:
dunden beri iz yapip duz tornavidayla acmaya calisiyorum kaldi son iki vida sorunsuz onlari da cikarirsam insallah halledecem %p

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Eyvallah kardeşim :)
su an tekrardan toplama asamasindayim ama tam bir zulum kuyrugun frameye baglandigi yerde 8tane vidanin hepsi de yalama olurmu arkadas :eek:
dunden beri iz yapip duz tornavidayla acmaya calisiyorum kaldi son iki vida sorunsuz onlari da cikarirsam insallah halledecem %p
Trex 500 gövde vidalarinda 1.5mm alyan kullanirken Alzrc450 nin gövde de 2.0mm alyan kullanmasi bana hep ilginç gelmiştir zaten :) 1.5mm vidalar hep zorluk çıkartıyor.

Alignın bir seri vida takımı var onlar sürekli yalama yapıyor. O vidalar yüzünden fobi oluştu bende vida açarken yalama yapacak diye. :)
Isıtıpda açmak her zaman daha mantıklı %p

Doğukan Ocak' Alıntı:
Alignın bir seri vida takımı var onlar sürekli yalama yapıyor. O vidalar yüzünden fobi oluştu bende vida açarken yalama yapacak diye. :)
Isıtıpda açmak her zaman daha mantıklı %p
benim 450L de 2 videm yalama oldu ondan sonra aynen dediğin gibi hiç denemeden 5 dakka havya ile ısıtıp sonra bakıyorum çoğu kendiliğinden çıkacak. :lol: :lol:

Fuzuli demiyoruz karadenizin doğukan bussonu diye,aynen devam kardeşim güzel uçuş...

Öyle deme abi emin ol sende ki cesaret hiç birimizde yok sen daha iyi uçuyorsun :D Yine de sağol Murat abim :)

Konuya yeni bakma fırsatım oldu :embarras: Teknik yorumlar yapılmış zaten ;) Ben sadece güzel uçuş için tebrik etmek istedim Doğukan :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Konuya yeni bakma fırsatım oldu :embarras: Teknik yorumlar yapılmış zaten ;) Ben sadece güzel uçuş için tebrik etmek istedim Doğukan :thumbup:

Teşekkür ediyorum Mehmet abi :saygilar: :saygilar: