Technomodel align kampanya

Akan Tekin

acemi helici
İlgi Alanı
Heli
align ürünlerinde technomodel de %35-40 kampanya var arkadaşlar
http://www.technomodel.com/kampanyali-urunler

Yaa bu indirimler resmen sabır imtihanı, valla dayanamayacağım galiba sonunda. :laugh: Bu kadar da olmazki ama insanız bizde. :lollol: :lol:

Türker Akgün' Alıntı:
Yaa bu indirimler resmen sabır imtihanı, valla dayanamayacağım galiba sonunda. :laugh: Bu kadar da olmazki ama insanız bizde. :lollol: :lol:
Kesinlikle Türkerim ayıptır ya :lollol: :lollol:

Hakikatten ya, :) parası Olan var olmayan var :) yok canımız çekiyor alamıyoz :)

Ynt: Technomodel align kampanya

Ben her nekadar alamasam da haber veriyim dedim

inmiş hali bile sanki üzerimize binmiş dolaşıyor gibi geliyor bana zaten %200 takıp öyle satıyorlar %40 inse ne olur inmese ne olur. :lollol: :(p

ben trex 600 e 3 parca aldim yesil aahalara donmesi icin ama yinede pahali tabi

LG-G2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut AKIN' Alıntı:

LG-G2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Şimdiden hayırlı olsun üstad. Sahalar özledi sizi doğrusu :D

Mesut AKIN' Alıntı:
Tabi ya uçak uçak nereye kadar üstad, helisiz olmaz. :lollol: :lol:
Hayırlı olsun. :)

kış geldi :D uçakla alanda uğraşmak eziyet olacak :D uçak büyük olunca kurulumu zaten bi dert :D toplaması ayrı dert :D eve taşıması apayrı bi dert :D o nedenle zaten KDS 550 vardı birde Nitro 600 ü canlandırayım dedim :D

KDS nin yeni çıkardığı Agile 5.5 te çok dehşet bi alet olmuş :D almak isterdim ama çok pahalı ve bütçem yok, ancak canopysini almayı düşünüyorum :D çok deli duruyor :D

bu Agile 5.5

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

buda photshop :D benim KDS innova 550 ye Agila canopy si taktım :D :lol: :lol: yakıştı valla

F3C skidlerimizde taktık :D bir ara canopye el atıcam :)

Mesut AKIN' Alıntı:
kış geldi :D uçakla alanda uğraşmak eziyet olacak :D uçak büyük olunca kurulumu zaten bi dert :D toplaması ayrı dert :D eve taşıması apayrı bi dert :D o nedenle zaten KDS 550 vardı birde Nitro 600 ü canlandırayım dedim :D

KDS nin yeni çıkardığı Agile 5.5 te çok dehşet bi alet olmuş :D almak isterdim ama çok pahalı ve bütçem yok, ancak canopysini almayı düşünüyorum :D çok deli duruyor :D
Ben de kendi kendime diyordum ki, üstad bu heli aşkı neden yeniden depreşti, meğer havaların soğuk olmasındanmış :laugh: :laugh:

Agile 5.5 benim de yakından takip ettiğim ve özellikle yeni ve kendine has Canopy nedeni ile çok beğendim bir model. Ama senin de belirttiğin gibi keşke fiyatı daha mantıklı olsaydı :embarras:

Ama senin KDS yeni canopy süper bir fikir ve gayette güzel duracaktır. Şahsen ben son dönemlerde Canopy verdiğim paraya acımıyorum artık. Zira güzel ve farklı bir canopy ile sanki model değişmiş, eskisi gidip yenisi gelmiş gibi hissediyorum :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ben de kendi kendime diyordum ki, üstad bu heli aşkı neden yeniden depreşti, meğer havaların soğuk olmasındanmış :laugh: :laugh:

Agile 5.5 benim de yakından takip ettiğim ve özellikle yeni ve kendine has Canopy nedeni ile çok beğendim bir model. Ama senin de belirttiğin gibi keşke fiyatı daha mantıklı olsaydı :embarras:

Ama senin KDS yeni canopy süper bir fikir ve gayette güzel duracaktır. Şahsen ben son dönemlerde Canopy verdiğim paraya acımıyorum artık. Zira güzel ve farklı bir canopy ile sanki model değişmiş, eskisi gidip yenisi gelmiş gibi hissediyorum :D

abi havaların soğuması değil tabiki sadece etken :) sende biliyorsunki ayrılıklar yaşanacak yoksa :D

neyse gelelim konuya :D Agile 5.5 gerçekten tipi duruşu çok hoş olan bi model ama gel gelelim pahada çok ağır :D bize gelmez ucuzlamadığı sürece :D ki bu fiyat politikası ile çok uzun süre hayatta kalamaz ve fiyatları düşürmek zorunda kalırlar bana göre.

abi yalnız canopy konusunda şöyle bir sıkıntı var :D Fusuno nun KDS innova 550 için olan canopysi bile 56 dolarken :D KDS nin orjinal Agile 5.5 canopysi 90 dolar :D :D :D :D yok artık deve :lol: :lol: :lol:

Mesut AKIN' Alıntı:
abi havaların soğuması değil tabiki sadece etken :) sende biliyorsunki ayrılıklar yaşanacak yoksa :D
...........
abi yalnız canopy konusunda şöyle bir sıkıntı var :D Fusuno nun KDS innova 550 için olan canopysi bile 56 dolarken :D KDS nin orjinal Agile 5.5 canopysi 90 dolar :D :D :D :D yok artık deve :lol: :lol: :lol:
Biliyorum üstad, şakasına takılıyoruz işte ;)

Eğer his olarak yeni model hissi verecekse, bence aradaki farka değer. Şahsi fikrim dizayn süper ama sanki başka renk yapsalarmış diyorum :rolleyes: Aradaki fark için ise sana bir çözüm: Uçarken dikkatim dağiıdl kuyruğu 1 kere yer sürttüm ve yedek dişli aldım dersin :D