TREX 450 PLUS SÜPER DLC

woohooo

Yeni Uye

Arkadaşlar trex ile profesyonel olmaya karar verdim uzun sim çalışmalarından sonra, yalnız fiyatları baya kabarık sizce bu uygunmu yada uygun olan alabileceğim bir yer varmı yardımcı olabileceğiniz, birde bu ürün var ama bunun sanırım toplanması gerekiyor bende pek anlamıyorum toplamaktan.

TREX 450 PLUS SÜPER DLC

:saygilar:ben olsam once bi tanisma konusu acardim kendimi tanitirdim bu sekilde yardim alamazsiniz :RCKolik:

TREX 450 PLUS SÜPER DLC

erhan cerit' Alıntı:
Arkadaşlar trex ile profesyonel olmaya karar verdim uzun sim çalışmalarından sonra...

Yanlış karar vermişsin Erhan... Uzun süren sim çalışmaların ne kadar uzun sürdü bilmiyorum ama, forumda kısa zaman geçirdiğin belli... Öncelikle topmodels işini unut. Bu hobide kalıcı olmak gibi bir hedefin varsa ihtiyacın olanlar;

1- Sabır
2- Araştırma, okuma, öğrenme

3- Kumanda (en az 6 tercihen 7 kanal, tercihen spektrum, futaba, jr, hitec marka... Hesaplı olsun diyorsan radiolink falan da kullananlar var.)
4- Tercihen 500 size ve üzeri bir model helikopter. Genelde 450 ile başlanır, olabilir kimse başlangıçta 3-5 milyar bağlamak istemez. Kit olarak veya combo olarak alıp, kendin öğrene öğrene toplamalı ve böylece aleti tanımalısın. Ben pek anlamıyorum toplamaktan diyorsan madde 1-2 ye git. Uğraşamam dersen madde 8 'e git.

5- Şarj aleti ve güç kaynağı... Yine başlangıç seviyesi bile olsa en azından 300W olsun.
6- Modeline uygun, tercihen 4 adet (set) lipo...
7- Çeşitli ayar aletleri, çeşitli yağlayıcı ve sabitleyici sıvılar, montaj aletleri... (Forumda konusu var)

8- Hiç uğraşma, al bi v977, takıl...

TREX 450 PLUS SÜPER DLC

gökhan cünlü' Alıntı:
:saygilar:ben olsam once bi tanisma konusu acardim kendimi tanitirdim bu sekilde yardim alamazsiniz :RCKolik:

Bu şekilde ezberden konuşarak da bir yere varamazsınız Gökhan bey ;) Arkadaşın tanışma konusu zaten var :saygilar:

Bu da forumda moda oldu hee, birisi birşeyler sorunca hemen "hooop tanışma konusu aç önce" muhabbeti...

TREX 450 PLUS SÜPER DLC

:saygilar:özur dilerim gormemisim rasim abii kusura bakmayinn biraz daha dikkat ederimm :RCKolik:

TREX 450 PLUS SÜPER DLC

Rasim Öztürk' Alıntı:
Bu şekilde ezberden konuşarak da bir yere varamazsınız Gökhan bey ;) Arkadaşın tanışma konusu zaten var :saygilar:

Bu da forumda moda oldu hee, birisi birşeyler sorunca hemen "hooop tanışma konusu aç önce" muhabbeti...

Rasim Bey teşekkür ederim, şu an almamaya karar verdim sim çalışmam 1.5 ay idi ve çok yetersiz olduğundan bahsetti Kemalcan Bey, yine öncelik olarak iyi bir kumanda alıp sonrasında yine sim eğitimime devam etmek olacak. Tekrardan teşekkür ederim vermiş olduğunuz cevap için.

TREX 450 PLUS SÜPER DLC

Aynen erhan kardeşim rasimde benim söylediklerimden farklı bişey söylememiş sabır lazım biraz aceleye gelecek bir iş değil araştırma yapmak lazım sim çalışmaya devam :)

TREX 450 PLUS SÜPER DLC

Rasim Öztürk' Alıntı:
.. Bu da forumda moda oldu hee, birisi birşeyler sorunca hemen "hooop tanışma konusu aç önce" muhabbeti...

Bu konudan farklı olarak yeri gelmişken bu konuda hassas olan ve destek veren tüm üyelerimize teşekkürler. Malum Moderatorler olarak her şeye yetişmemiz mümkün değil.

Hala bazı yeni üyeler zahmet edip, özelden gelen mesajı 1 dak okuyup, bir selam vermek yerine hemen konu açıp, soru soruyor.

İnanın teknik olarak yapabilsem buna bir sınırlama otomatik olarak getireceğim ama o kadar araştırmama rağmen böyle bir script, mod ne yazık ki bulamadım.