Trex 500 ilk kırımım

Trex 500 ilk kırımım

Emre üstad sanada geçmiş olsun bu gün kırım günü olmuş yine demekki bir aura var Türkiyede geçerken bizim foruma uğruyor uçan kim varsa kiriyor herkese geçmiş olsun

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Trex 500 ilk kırımım

Emre Kaman' Alıntı:
Sana da geçmiş olsun Arda. İbrahim ben de senden özendim, bugün invertten çaktım modeli yere, X3'ü :)
naptin abi yaa :(
boyle ozenmeme olur. Havalar isindi valla kirimlar basladi yine.
ne diyeyim kardesim sana da cok buyuk gecmis olsun.
satliktaydi bi de dimi x3 :(

Trex 500 ilk kırımım

İbrahim hocam çok geçmiş olsun :( ama bencede yere eksi basmana rağmen az hasar olmuş

Trex 500 ilk kırımım

Arda , yeni gördüm , sana da çok geçmiş olsun, pal tutucu linkleri mi kırıldı havada :eek: , hasar ne durumda , link kopması tahminimce oldukça sert bir kırımdır ama inşallah senin hasar hafif olmuştur... :-\

Trex 500 ilk kırımım

Recep TUNCER' Alıntı:
İbrahim geçmiş olsun...
uçuş zamanlarında olsun olmasın çocukları uzak tutmakta fayda var, ben olabildiğinde korkutmaya çalışıyorum, allah korusun yaklaşır falan, düşünmesi kötü allahım herkesi ufak olsun büyük olsun kazadan beladan korusun, amacımız sadece stres atmak eğlenmek olsun...
Teşekkürler Recep hocam.
Inanin daha stres atamadik aksine hep stres oluyoz ucuslarda.
o dediginiz gunlerde gelecektir insallah.

Bir de tek basiniza olmak tam manasiyla zevk vermiyor ortam sart o yuzden bulusmalar bulunmaz bir nimet %p

Recep Şurgun' Alıntı:
İbrahim hocam çok geçmiş olsun :( ama bencede yere eksi basmana rağmen az hasar olmuş
Teşekkürler Recep.
son anda elevator verip kuyrugun yere gelmesi govdeyi kurtardi birazda olsun. Tabi holdu once cekmis olmanin katkisi buyuk

Trex 500 ilk kırımım

Ben her kırımdan sonra hep "bunu ucuz atlattık, darısı bir sonraki kırımın başına" derim. Hobimizin karakteristiğini güzel özetliyor bence :)

Geçmiş olsun.

Trex 500 ilk kırımım

Çok geçmiş olsun İbrahim.

Trex 500 ilk kırımım

Herkese çok teşekkürler. Ben konuda paylaşırım video var :laugh:

Trex 500 ilk kırımım

Ergün Gürer' Alıntı:
Ben her kırımdan sonra hep "bunu ucuz atlattık, darısı bir sonraki kırımın başına" derim. Hobimizin karakteristiğini güzel özetliyor bence :)

Geçmiş olsun.
Teşekkürler Ergün Hocam.
darisi bir sonraki kirimin basina guzel bir temenni
ucuzundan olsun :laugh:

Zafer SAHIN' Alıntı:
Çok geçmiş olsun İbrahim.

Teşekkürler Zafer abi :saygilar:

Trex 500 ikinci kırım

Evet arkadaslar yine bir Kırım videosuyla karsinizdayim :laugh:
guldugume bakmayin ister istemez moral bozuldu ama hemen modeli yedeklerle toplayip bugun gaziantep'te Ahmetle 2 kişilik guzel bir bulusma yaptik. Onunda videolarini yukleyecez.

Kirima gelince orucun da etkisiyle elevator ileri vericegime beyninde sulanmasiyla noldugunu anlamadan kafa ustu invertten caktim. Ama fenaaa sanki fuze atmis gibi bir ses :lollol:

Kırım raporu
ana disli
kuyruk dislileri arka
kuyruk borusu
torktube
kanopi
paller
aci linkleri.

Geriye kalan hersey kontrol edilerek yeniden toplandi ve su an hayatta ve ucuyor %p

Iste video
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Trex 500 ilk kırımım

İbrahim hocam büyük geçmiş olsun herseyden vardır bir hayır bende iki sefer kırım oldu sonra baktım böyle olmayacak spirit aldım birazda yüksekte uçuyorum en 3 kırımdan kurtardı gerçi spirit olmasa o kadar curetkar hareketler yapamazdim ama yinede 2 spirit parası bende çıktı ,sanada tavsiye ederim. Tekrar geçmiş olsun.

Trex 500 ilk kırımım

Geçmiş olsun İbrahim, gerçekten baya bir ses çıkmış. :eek: Neyseki fazla birşey yok ve hemen ayağa kaldırmışsın modeli. :halay: :halay:

Pilotaj hızla gelişiyor sanki, bu dönemlerde kırım işin doğasında var malesef. :'(

Son olur inşallah. :RCKolik:

Trex 500 ilk kırımım

Türker Akgün' Alıntı:
Pilotaj hızla gelişiyor sanki, bu dönemlerde kırım işin doğasında var malesef. :'(

Türker, doğa değil o, fıtrat fıtrat. ;)

Kırım bu işin fıtratında var. (bak, gazete manşeti gibi oldu :laugh: )

İbrahim geçmiş olsun.

O beyin sulanması, anlık heliden kopma hissi, anlık disoryantasyon, "ulan!" dediğimiz o an :laugh: arada sırada modelciyi ziyaret ediyor.

Helinin düşeceğini farkediyorsun, "şöyle yapsan kurtulacağını" biliyorsun, ama el gitmiyor. Resmen basiret bağlanıyor.

İşte o eli ani bir şekilde doğru stick hareketine götüren refleksi oturtan egzersiz, pirohover. (her bahanede yaparım kendi konumun reklamını, hiç çekinmem :lollol: )

"En kötü kırımın böyle olsun" demeyeyim şimdi, onu başka zamana saklayalım.

Bunu ucuz atlatmışsın, darısı bir sonraki kırımın başına %p

Trex 500 ilk kırımım

Geçmiş olsun ibrahim pilotajını gerçekten geliştirmişsin ben daha meydan turlarını atmaya yeni başladım oda korka korka 500 korkutuyor beni similatör çalışmaya başladım sonraki uçuşlarında kırımsız uçuşlar dilerim :saygilar:

Mustafa Çoban.' Alıntı:
İbrahim hocam büyük geçmiş olsun herseyden vardır bir hayır bende iki sefer kırım oldu sonra baktım böyle olmayacak spirit aldım birazda yüksekte uçuyorum en 3 kırımdan kurtardı gerçi spirit olmasa o kadar curetkar hareketler yapamazdim ama yinede 2 spirit parası bende çıktı ,sanada tavsiye ederim. Tekrar geçmiş olsun.

mustafa bey sprıttın satın alma linkini bana atarmısınız rica etsem