trex 500 pro dfc main blade& tail blade yardım

İlgi Alanı
Heli
Herkese selam trex 500 helimle ikinci uçuşumu yaptım fakan heliyi yere indirdikten sonra ters bir rüzgar vurdu ve helimin palleri hhala dönüyordu ve yan yattı sizden isteğim trex 500 pro dfc ana pal ve tail pallerini ucuza nerden bulabilirim ayrıca başka marka paller olurmu şimdiden teşekkür ederim( resimd3ki ana paller tamir edilirmi)

Geçmiş olsun. Resim göremiyorum ama palin tamir olduğunu hiç duymadım. O hızda dönen pallere nasil bir onarım yapılabilir ki?

Teşekkür ederim durmaya yakındı zaten paller rüzgar esince yan yattı fazla hasarlı değil ama uçmaz kesin yardım aldığım birisi uçmaz dedi yeni pal alıcaz bakalım

Bu gün ben de bi kırım yaşadım. Raptor G4 ile. Ucuz atlattım ben de. kırım sonrasına ait bi video paylaştım.
Merak ettim ama palin durumunu. Rica etsem foto yüklermisiniz.

Resim
You must be registered for see images attach

Ekli dosyalar

• 2015-04-12 19.05.04.png
    2015-04-12 19.05.04.png
    102.7 KB · Görülme: 29

Her iki palde hemen hemen aynı yerda dönüş yönü tarafında

Bence değiştirilmesi gerekir. Allah muhafaza daha tehlikeli sonuclar dogurmasin %p
yurt disi bekleyecek vaktim yok diyorsaniz, yurt ici de temin edebilirsiniz. Googleda arattiginiz da cikar :thumbup:

Ynt: trex 500 pro dfc main blade& tail blade yardım

ben cok tamir ettim 700 sinifina kadar ama belirli bir tecrube istiyor hatta bugun bulusmada tamirli pallerle uctum :) performans had safhada 1 yildir da bu pallerle ucuyorum :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geçmiş olsun Samet :) Mesut üstad kadar tecrübeli olmadığın için tek alternatif pallerin yenisi ile değiştirilmesi.

Yurtdışından Hobbyking'den sipariş etmeyi düşünürsen, bu konu sana yardımcı olacaktır ;)