Trex 600N 3gx V5.0 ile Deneme Uçuşu

arda

Kıdemli Uye
Merhaba arkadaşlar.

Askerdeyken v5.0 çıkmış haberimiz yok :laugh: geçenlerde güncelleyip bir uçuş yaptım. v4.0 dan oldukça memnundum.v5.0 danda memnun kaldım.

Kısaca severek 3gx ile uçuyoruz bir senedir bir sıkıntısını görmedim çok şükür.:saygilar:

İyi seyirler ( 1080p izlemenizi tavsiye ederim.)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İlk başta 4.0 ile pek fazla fark hissedemedim ben ama uçtukça biraz daha iyi olduğu hissediliyor sanki. :)

Bende senin gibi 4.0'dan memnun olanlardandım Arda hatta güncellemek için epey bekledim o yüzden olumlu yorumları görene kadar. :laugh:

Uçuş her zamanki gibi şahane :bravo:

Teşekkürler abi. :)

Askerdeyken epey bir eksikliğini hissetmiştik Arda kardeşim. Hatta acaba dönünce sosyal telaş nedeniyle modelciliğe ara verir misin diye de kaygılanmıştık :D

Neyse ki korktuğumuz olmadı ve kaldığın yerden aynen devam ediyorsun :thumbup: Uçuş sahane, nitro sesi harika, eline sağlık Ardacım :bravo:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Askerdeyken epey bir eksikliğini hissetmiştik Arda kardeşim. Hatta acaba dönünce sosyal telaş nedeniyle modelciliğe ara verir misin diye de kaygılanmıştık :D

Neyse ki korktuğumuz olmadı ve kaldığın yerden aynen devam ediyorsun :thumbup: Uçuş sahane, nitro sesi harika, eline sağlık Ardacım :bravo:

:) :)

Sağolasın abi.