TSH Gaui Team

TSH Gaui Team

Hayırlı olsun.

TSH Gaui Team

Arda hayırı olsun kardeşim güle güle kullan :halay:

TSH Gaui Team

Hoşbulduk arkadaşlar herkese çok teşekkürler. :saygilar:

TSH Gaui Team

kemalcan' Alıntı:
Doğru yolu bulan bir arkadaşımız aramızda görmekten mutluluk duydum kırımsız hard uçuşlar dilerim

x7 çok güzel modelde, doğru yol filan abartmayada gerek yok :D

TSH Gaui Team

Şimdiden söylim , dar frame yüzünden biraz çekeceğin var ;D 160 ESC'yi sığdırmak için 3 saatimi heba ettim. Sonuç ; canopy çatlamaya başladı :D

TSH Gaui Team

Benim 130 luk ;D 160 icin cok sorun olursa disariya koymak mantikli.Nasilsa gorsellikle isimiz yok :laugh:

Dun topladim framei nasil bir muhendislik yapmis adamlar gercekten tank gibi frame.Bazi noktalarda 4 mm :D

TSH Gaui Team

Esc'yi biraz aşağı doğru koymak gerekiyor. Kanopinin üst tarafı o noktada dar, ama aşağı doğru oldukça fazla boş alan var. Benim 160 rahatça sığıyor. Esc kablolarını frame içinden yürütmek mümkün, ama rahat olması için motoru monte etmeden yapmak gerekiyor, daha sonra baya uğraşlı olur. Ben başlarda tüm kabloları frame içinden yürütüyordum, ama artık kasmıyorum, dışardan yürütmek için de yeterince güzel bir rota var.

TSH Gaui Team

Bütün helikopterlerin kendisine göre avantajı dezavantajı var bu konu uzar gider herkes kendi kullandığı modeli savunur kimi der align malzeme kalitesi kötü kimi hoblinin frame i kırımlarda çabuk kırılıyo kimi der sesi güzel gauinin malzeme kalitesi iyi frame dar kimine göre dar frame avantaj kimine göre ince olduğu için rijit bütün helikopterler aynı uçuyo sesleri farklı görüntüleri farklı ben bunları sprgulayacak pilotaja sahip değilim o yüzden sahip okduğum helikopter en iyisidir bana göre

TSH Gaui Team

Aynen öyle rasim çok ciddiye alınmış bu doğru yol meselesi espri anlayışlarımız çok farklı ☺

TSH Gaui Team

Hayırlı olsun Arda abi :)

TSH Gaui Team

Ardam ne yaptın ... :D Hadi hayırlı olsun bakalım , desene artık haşin ve gaddar uçuşları Gaui'den seyredeceğiz ;)....Kırımısız uçuşlar dilerim şimdiden... :saygilar:

Benden günah gitti , yarın model tek parça gelir inşallah ;D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol