Turnigy 9x Frsky Telemetri Alıcı Bind işlemi

JrQuen

Yeni Uye
Merhabalar. Elimde turnigy 9x kumanda ve frsky telemetri verici bulunmakta. Buna kendi alıcısı dışında hangi alıcıyı bind edebilirim? Lakin kendi alıcısı baya bi pahalı. Bu konuda bi yardım etseniz minnettar olurum.
Saygılarımla. .

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sorularınızı sormaya başlamadan önce, açacağınız ayrı bir tanışma konusu ile oncelikle biz sizi tanısak nasıl olur ? Üye olurken size gönderilmiş olan özel mesajı okuyabilir ya da şu konuyu inceleyip gereğini yapabilirsiniz :

Zafer SAHIN' Alıntı:
Sorularınızı sormaya başlamadan önce, açacağınız ayrı bir tanışma konusu ile oncelikle biz sizi tanısak nasıl olur ? Üye olurken size gönderilmiş olan özel mesajı okuyabilir ya da şu konuyu inceleyip gereğini yapabilirsiniz :
Gözümden kaçmış kusura bakmayın. Hallediyorum şimdi.
Saygılarımla..

Ali merhablar,

FrSky'ın şu anda kullanılan 2 farklı telemetrili vericisi var;

DJT ve XJT. Ayrıca alıcıların bayağı bir pahalı olduğunu söylemişsin ama şöyle de bir durum var. Bildiğim kadarı ile FrSky'ın en pahalı alıcısı, örneğin Futaba'nın en ucuz alıcısının yarsı kadar bile fiyatlı değil. Pahalılık kriterini, ihtiyacın olan alıcı tipini söylersen ona göre cevap vermek daha doğru olacaktır.

Zafer SAHIN' Alıntı:
Ali merhablar,

FrSky'ın şu anda kullanılan 2 farklı telemetrili vericisi var;

DJT ve XJT. Ayrıca alıcıların bayağı bir pahalı olduğunu söylemişsin ama şöyle de bir durum var. Bildiğim kadarı ile FrSky'ın en pahalı alıcısı, örneğin Futaba'nın en ucuz alıcısının yarsı kadar bile fiyatlı değil. Pahalılık kriterini, ihtiyacın olan alıcı tipini söylersen ona göre cevap vermek daha doğru olacaktır.
Merhabalar abi. Cevabın için teşekkür ederim. Tabi diğerlerine kıyasla o kadarda yüksek fiyatlı değil. O tabirim biraz abartı olmuş. Affola :) Esas meseleye gelecek olursak kendi alıcım yanlış bağlantı sonucu yandı. Modülüm ise frsky djt telemetry modül. Buna kendi v8fr alıcısı haricinde başka alıcı bind edebilirmiyiz? Edebilirsek bunlar hangileri olur?
Saygılarımla. .

Merhabalar,

Şu an bende bir modul alma niyetinde olduğumdan yeni konu açmak yerine burdan devam edeyim dedim :)

Flysky th9x kumandam var. Frsky modul almayı düşünüyorum. Telemetry özelliği, range genişlemesi ve fail safe özelliği kazanmak için aşağıdaki kombinasyonlardan hangisi uygun olur acaba?

İkisi de olmaz ise, önereceğiniz ürün ne olur?

Teşekkürler.

Ugur Gokcek' Alıntı:
Merhabalar,

Şu an bende bir modul alma niyetinde olduğumdan yeni konu açmak yerine burdan devam edeyim dedim :)

Flysky th9x kumandam var. Frsky modul almayı düşünüyorum. Telemetry özelliği, range genişlemesi ve fail safe özelliği kazanmak için aşağıdaki kombinasyonlardan hangisi uygun olur acaba?

İkisi de olmaz ise, önereceğiniz ürün ne olur?

Teşekkürler.

Aradığım konu :) ama cevabı yok :'(

Bunun da cevabını buldum :)
llk linkini paylaştığım ürün tüm bu özellikleri destekliyor ama telemetri özelliği için kumandaya ekran vs gibi ilave parçalar almak gerekiyor. İkinci linkte ürün telemetri hariç diğer özellikleri karşılıyor. Ben ikincisini almaya karar verdim :)

Sedat Byzt' Alıntı:
Aradığım konu :) ama cevabı yok :'(