[Urun]: Abi Bu Ne ?? -- Pek Yakında

Tshirtler gelmiş bence [emoji3] [emoji3]

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Videonun başında geldi yeni oyuncağımız diyor...

Sonunda da bakalım canavar nasıl bişey çıkacak diyor... Ordan unboxinge bir geçiş var zannımca...

Tshirt düşük olasılık, ben hala uçaktan şüpheleniyorum. Edge 540 olabilir mi acaba? uçakçı abilerimiz ne der?

Uçak olduğu , PilotTR den alındığı belirtilmiş ama nedense uçak olma ihtimalini düşünmek istemiyorum :D

O da şu sebepten , ''yanlış bilmiyorsam'' Mehmet abilerin uçtuğu alan uzun çalılar ve otlarla dolu uçak kalkıp inemez herhalde :D

Ben de böyle bir fikir vereyim :D

Civciv çıkacak , kuş çıkacak ... ; Pakete bakılırsa devekuşu diyeceğim de , bu uçan bir devekuşu olabilir :evil: Hadi Mehmet kardeşim çatladık artık ;D

Guzel ve eğlenceli yorumlar ıcın teşekkurler arkadaslar. Derleme ve yükleme biterse, bu aksama devamı geliyor :halay:

Not: Dun Youtube bu 1 dak videoyu işlemesi tam 2 saat sürdü. Insallah bu durum bugünkü daha uzun videonun bazına gelmez.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet abi kisa bir ozet alsak. Veya konu basligida olur marka model belirterek :D :D

Bence helikopter kiti için biraz fazla büyük bi kutu gibi geldi bana ama neyse bekleyelim görelim bakalım Mehmet abinin sürprizini[emoji1] [emoji1] [emoji1]

Mehmet abi bu kutudan ülkeler arası rc kit bile çıkar [emoji573] [emoji622] [emoji2]

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2016 ya barış ve huzuru getirecek Noel baba[emoji3] var kutu da

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Bu buyuklukte helikopter kutusu logo 700 xxtreme veya 800 xxtreme de var böyle buyuk oluyor. Ama Pilot-tr deb geldi deyince bilemiyorum :-\

hala açıklanmamış :D bekliyoruz :D