[Urun]: Align Trex 550L Dominator

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Yazdığın mailleri cvp veriyor. Istediğimiz Ekipmanları yazın Size geri dönecektir. En azından fiyat alın.

Bilmiyordum, cok iyi oldu ogrendigim.

ALIGN T-REX 550L Dominator Super Combo RH55E09XW --- Weight(w/o power system): 2790g

Gaui x5 FES --- Total weight: 1850g +- %3 (Equipped with blades and all electronic gears except battery)

Arada kaynamasın, kullanıcılardan yorumlar bekleniyor :laugh: (550L kullanıcısı yoktur da diğer 550ler de olur)

Tabii aradaki 550mm pal - 520mm pal farkı var. Motor farkı var.

Gaui X5 goblin 500 kıvamında bir model , farkı parçaları daha ucuz , kırıma dayanıklılığı fazla. 550 pal çeviren synergy e5 , dominator yapısında ve ağırlığında , x5 in performansını alabilmek için sağlam bir motor istiyor. Ancak 600 kıvamında bir makina.

Özetle x5 daha hafif , daha uçar kaçar, bakımı daha ucuz. Alttan bataryalı 550 ler daha ağır , daha fazla motor gücü istiyor ancak rüzgara dayanıklılığı ve görünürlüğü daha fazla. Tabi model ne kadar ağır olursa yere değdiğinde aldığı hasar o kadar fazla oluyor.

Rasim Öztürk' Alıntı:
ALIGN T-REX 550L Dominator Super Combo RH55E09XW --- Weight(w/o power system): 2790g

Gaui x5 FES --- Total weight: 1850g +- %3 (Equipped with blades and all electronic gears except battery)....
Rasim maşallah senden de hiç bir detay gözden kaçmıyor :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Rasim maşallah senden de hiç bir detay gözden kaçmıyor :thumbup:

Yeni yılda yeni model, belki uzuuunca bir süre bana eşlik edecek bir model olacak. Artıları, eksileri, ağırlığı, stabilitesi, görünürlüğü, yedek parçası, kiti, elektroniği, detay özellikleri vs. birçok açıdan bana göre iyi yanları bir araya getiren sağlam bir model olmalı Mehmet abi :) Sık sık model değiştirme yanlısı da değilim buna elveren bir durumum da yok.

Diğer yandan güzel bir 550L konusu oldu, düşünenlere faydalı olur ileride de. Bir de modeli alıp incelesek daha süper olur da daha o kararı vermeye zaman var :)

Her zaman olduğu gibi yine en uygun helipross'ta var. Bu aralar indirim furyası başladı sitelerde...

Bu canavar sadece 935 dolar, EMS kargo ise 38 dolar civarında... Ama sıkıntı gümrük mevzuuları olabilir, her ne kadar helipross düşük gösterse de paket büyük olunca fiyata inanmayıp ödeme çıktısı isteyebilirler. EMS ile geldiğinden gümrüğe giriyor. Airmail vebenzeri bir standart kargo ile gelseydi geçer giderdi.

Bir ara elde ne var ne yok satıp bunu almayı düşündüm. Sonra nefes alıp verdim, bir bardak su içtim kendime geldim ;D Dedim Rasim yılbaşını bekle... Bundan ucuz olmayacak belki, sonuçta model yeni ama ekonomik olarak daha doğru bir zaman benim için...

Kasım ayının son cuması Black Friday olarak bilinir ve %30-40 indirim demektir. Model almak için en uygun zamandır.

İlker Sönmez' Alıntı:
Kasım ayının son cuması Black Friday olarak bilinir ve %30-40 indirim demektir. Model almak için en uygun zamandır.
Bu sene o donem internette dolaşmamayi düşünüyorum :) :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Her ne kadar buluşma sayfamızda paylaşmış olsak da, Özkan kardeşimizin TREX 550 L Dominator Maiden videosu ile Tanıtım videosunu bu başlık altında da paylaşalım dedik :RCKolik:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Eski TREX 550 DFC ile Dominator Serisinin Kıyaslanması videomuz:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

550 candır gerisi heyecandır :) güle güle kullan

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Evet arkadaşlar indirimler başladı...

Align Trex 550L Dominator

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

$787.49

Kargo bedava... Düşük gösteriyorlar... (tabii uzakdoğudan gelenlerin üzerinde yazana inanırlar mı yoksa açıp incelerler mi bilemem, şans işi biraz da...)

Ayrıca;

600L Dominator... 975 dolar kargo bedava... (gpro dahil)

500L Dominator... 570 dolar kargo bedava... (gpro dahil)

Paylaşım ıcın teşekkürler Rasim. Guzel indirim özellikle 550 combo fiyat olarak şahane. Ihtiyacı olanlar değerlendirsin diyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Valla benim de çok değerlendiresim geliyor ama bulaşmakda istemiyorum [emoji1] Ya da şeytan diyor , 700 Elektrikliyi sat , 550 dominator ve 700 nitro ile devam et.. Ama cesaretde edemiyorum..

Blackfriday de fastlad dan verdiğim Trex 550L Dominator super combo siparişi gelmiş bulunmakta yavaştan montaja başlamak lazım daha çok işimiz var[emoji6]

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi