[Urun]: BLADE 230S İnceleme, Miaden ve 3D Performansi

Evet arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler.

Model elime geldiğin de aslında bu şekilde inceleme yapma fikrim yoktu.

Ama kullandıktan sonra mutlaka bunun inceleme konusunu yapmalıyım dedim.

Özellikle fiyat performans olayı bu modelde çok üst seviyede.

Mesela çoğu yeni başlıcak arkadaş kumanda, şarj cihazı, vs derken kendini en baştan çok kasıyor. Veya kafa karışıklığı oluyor . Bu modelin 230$ olan kumandalı versiyonunda hiç bir şey eksik değil. O yüzden çok hoşum gitti.

Heleki dün rüzgarlı havada ki performansı tam anlamıyla mükemmeldi . Kuyruk çok istikrarlıydı.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet uçuşlar güzel, performans güzel paylaşım için teşekkürler ilgilenen arkadaşlar için çok degerli paylaşım ve bilgiler olmuş. :saygilar:

Sıradaki blade helim ne olsun diye kararsızdım ama artık kararımı verdim. Gerçekten çok güzel bir tanıtım olmuş.

Fail safe tam olarak nasıl çalışıyor onu anlayamadım. Fail safe tuşunu açınca , sticklerden elimizi mi çekiyoruz direk hover a mı geçiyor tam olarak ne yapıyor?

Ayrıca fiyatıyla alakalı bir güncelleme mi yapıldı? Amainde 250$ , fastlad de 240$ bnf olarak. Bu güzel tanıtım sonrası satışlar arttı heralde zam yaptılar :D

Kurtarma tuşuna bastığınızda heli kendini hover pozisyonuna alıyor.

Fast Lad da kullanıcı girişi ile girdiğinizde %20 KDV düşer

Erhan emeine sağlık. Güzel model ve inceleme de harika olmuş. Benim alasım geldi açıkçası. Tabi kumandalı modeli. Özellikle kardeşim için düşünebilirim ama LYS sınavına girecek. Hatta bizim ilçedeki olaylardan dolayı bu sene için değil gelecek sene için çalışıyor.
Yoksa tam başlangıç modeli olurdu.

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Ancak bütün videoları izleme fırsatı buldum güzel bir inceleme olmuş helikopterde şahane teşekkürler. :saygilar:
Sağolasın.
Cahit Kaş' Alıntı:
Erhan emeine sağlık. Güzel model ve inceleme de harika olmuş. Benim alasım geldi açıkçası. Tabi kumandalı modeli. Özellikle kardeşim için düşünebilirim ama LYS sınavına girecek. Hatta bizim ilçedeki olaylardan dolayı bu sene için değil gelecek sene için çalışıyor.
Yoksa tam başlangıç modeli olurdu.
Tavsiye ederim.

Hayırlı olsun erhan.Acaba diğer kumandaların alıcıları uyarlanabilir mi?Benim gibi Futaba kullancıları kullanabilir mi?

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Özkan Çıkıkçı' Alıntı:
Hayırlı olsun erhan.Acaba diğer kumandaların alıcıları uyarlanabilir mi?Benim gibi Futaba kullancıları kullanabilir mi?

Hemen Emre kardeşimize şundan 1 adet sipariş ver Özkan :thumbup:

Özkan Çıkıkçı' Alıntı:

Valla hiç bilgim yok. Emre nin uzmanlık alanı. :):)

Özkan Çıkıkçı' Alıntı:

. CAUTION: When using a Futaba® transmitter with a SpektrumTM DSM2 ® module, you must reverse the
throttle channel and re-bind. Refer to your Spektrum module manual for binding and failsafe instructions. Refer to your Futaba transmitter manual for instructions on reversing the throttle channel. manual de böyle bi uyarı var...

Kumandasının simulasyonda kullanılabilme özelliği varmıdır acaba bilgisi olan varmı

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa Atabek' Alıntı:
Kumandasının simulasyonda kullanılabilme özelliği varmıdır acaba bilgisi olan varmı

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kumanda bu arkadaşlar anladığım kadarı ile Android ve Apple cihazlara indireceğiniz uygulamalar ile ayar yapma imkanı var.

Simülasyon olayını bilmiyorum.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Moderatör tarafında düzenlendi:

Burda resmi var heralde uygun dongle alırsan bence bağlanır.

Bide dsmx miş kumanda.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Moderatör tarafında düzenlendi: