[Urun]: Dji Phantom 2 ve Zenmuse H3-3D Gimbal

rcepkaya

Uçuyorum öyleyse varım.
Arkadaşlar merhaba,

Yurtdışından sipariş verdiğim ve uzun süredir beklediğim Dji Phantom 2 ve Zenmuse H3-3D Gimbal sorunsuzca elime ulaştı :halay: vaktim olmadığı için sadece kutuyu açıp kokusunu içime güzelce çektim :lollol: bi sıkıntı olmazsa haftasonu kurulumunu yapıp ilk test uçuşunu yapacağım. Tabiki ilk izlenimlerimi de sizlerle paylaşacağım. Artık phantomu alarak akşam saatlerce phantom videoları izlemekten de kurtulmuş oldum :laugh: forumda phantomu kullanan az sayıdaki arkadaşların arasında +1 bende dahil oldum. Allah utandırmasın :RCKolik:

Saygılarımla :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hayırlı uğurlu olsun Recep Bey, bir modelci için en keyifli anlardan biri. :halay: :yuppi:

Phantom bence modelcilik camiasında quadroları başka bir yere taşıyan iz bırakacak derecede başarılı bir model.

Eminim çok keyif alacaksınız ve bizde şimdiden nasiplenmeye başladık bile. :RCKolik:

Hayırlı olsun Recep bey güle güle kullanın %p

Merak ettiğim bir şey var,gimbal alırken Tarot ile Zenmuse arasında çok kalmıştım..Dji F450 kullanıyorum..Ama araştırmalar sonucunda hem fiyat farkı açısından hemde hafiflik açısından Tarot 2D tercihim oldu..Şu anda kullanıyorum ve iyi ki almışım diyorum gayet memnunum..Merak ettiğim şu ki aktif olarak kullanmaya başladığınız zaman izlenimlerinizi paylaşır mısınız %p Ona göre kendimce kıyaslama yapmak istiyorum.

Tekrar kırımsız uçuşlar dilerim. :thumbup:

Ynt: [Urun]: Dji Phantom 2 ve Zenmuse H3-3D Gimbal

Hayirli olsun yeni phantom unuz recep bey gule gule kullanin

Hayırlı olsun Recep Bey :thumbup: Antalya ekibi iyice Quadrocu oldu :D

İlerleyen günlerde güzel Antalya manzaralı videoları ve ürün ile ilgili de yorumlarınızı bekliyoruz :RCKolik:

Aykut Aşlı' Alıntı:
Hayırlı olsun Recep bey güle güle kullanın %p

Merak ettiğim bir şey var,gimbal alırken Tarot ile Zenmuse arasında çok kalmıştım..Dji F450 kullanıyorum..Ama araştırmalar sonucunda hem fiyat farkı açısından hemde hafiflik açısından Tarot 2D tercihim oldu..Şu anda kullanıyorum ve iyi ki almışım diyorum gayet memnunum..Merak ettiğim şu ki aktif olarak kullanmaya başladığınız zaman izlenimlerinizi paylaşır mısınız %p Ona göre kendimce kıyaslama yapmak istiyorum.

Tekrar kırımsız uçuşlar dilerim. :thumbup:

Saolun Aykut Bey,

bnde uzun süreli bi gimbal araştırması yaptım. fakat 3D isteyince dji ı düşünmeden aldım geçtim. yorumları ve videoları buradan palaşırım sizde karşılaştırmanızı yaparsınız umarım pişman olmazsınız :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hayırlı olsun Recep Bey :thumbup: Antalya ekibi iyice Quadrocu oldu :D

İlerleyen günlerde güzel Antalya manzaralı videoları ve ürün ile ilgili de yorumlarınızı bekliyoruz :RCKolik:

Saolun Mehmet Bey,

Antalyanın mükemmel manzaralarını havadan görüntüleyebilmek için quadrocu olmamak içten bile diil :halay:

Recep KAYA' Alıntı:
Saolun Mehmet Bey,

Antalyanın mükemmel manzaralarını havadan görüntüleyebilmek için quadrocu olmamak içten bile diil :halay:
Sağolsun Hüseyin kardeşimiz işleri yoğun olmadan önce paylaşıyordu Antalya videolarını :) Fakat son 3-4 aydrı iş yoğunluğundan ne yazık ki vakit bulamıyor :embarras: Artık bu işi, güzel videoları sizden bekliyoruz Recep Bey :thumbup:

Recep KAYA' Alıntı:
Saolun Aykut Bey,

bnde uzun süreli bi gimbal araştırması yaptım. fakat 3D isteyince dji ı düşünmeden aldım geçtim. yorumları ve videoları buradan palaşırım sizde karşılaştırmanızı yaparsınız umarım pişman olmazsınız :laugh:

Pişman olmam diye düşünüyorum kullandığım kadarı ile memnunum ;D sadece işte elektronik ürün olunca ve bu hobiyle birleşince acabamı diye düşünüyorum meslek hastalığı :halay:

Teşekkürler.

Hayırlı olsun Recep bey, yardıma ihtiyacınız olursa çekinmeyin...

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sağolsun Hüseyin kardeşimiz işleri yoğun olmadan önce paylaşıyordu Antalya videolarını :) Fakat son 3-4 aydrı iş yoğunluğundan ne yazık ki vakit bulamıyor :embarras: Artık bu işi, güzel videoları sizden bekliyoruz Recep Bey :thumbup:

Mehmet Bey,

Biz Hüseyin Beyin eline su dökemeyiz ama elimizden geleni de yaparız :thumbup:

Hüseyin Efecan' Alıntı:
Hayırlı olsun Recep bey, yardıma ihtiyacınız olursa çekinmeyin...

Sağduyunuz için teşekkür ederim Hüseyin Bey. bi sıkıntı olunca tabiki size danışırım :agreed: şimdiden teşekkürler :saygilar:

Ynt: [Urun]: Dji Phantom 2 ve Zenmuse H3-3D Gimbal

Gimbal hakkinda bi bilgim yok ama phantom icin yardima ihtiyac duyarsaniz bende konu hakkinda bilgiliyim yardimci olabilirm

dostlar çok saolun yardıma ihtiyacım olduğunda mutlaka danışırım :saygilar:

Hayırlı olsun, gümrüğe takıldı mı ürününüz? takıldıysa ne kadar vergi ödediniz? Ayrıca hangi siteden aldığınızı da belirtebilirseniz sevinirim.