[Urun]: Full Lynx Blade 180 CFX (Oxy 2)

Türker Akgün' Alıntı:
Elinize sağlık Oğuz bey, proje kıvamında bir upgrade olmuş. :bravo:

Güzel video ve paylaşım için teşekkürler. :RCKolik:

Gördüğüm kadarıyla model üzerinde orjinal 180 parçası nerdeyse kalmamış gibi. :laugh: Size toplam maliyeti ne kadar oldu merak ettim doğrusu.

Uçuşuda eminim görüntüsü gibi çok tatmin edici olacaktır. :thumbup:

Çok teşekkürler. Modelin kendisi haricinde toplam maliyetim 250 dolar oldu. Model üzerinde sadece cycling servolar ve main shaftın geçtiği iki metal blok orjinal. Onun haricinde hiç bir blade parçası bulunmuyor. Kısacası Oxy 3 ün bir alt versiyonu oldu :)

Oğuz Gün' Alıntı:
Çok teşekkürler. Modelin kendisi haricinde toplam maliyetim 250 dolar oldu. Model üzerinde sadece cycling servolar ve main shaftın geçtiği iki metal blok orjinal. Onun haricinde hiç bir blade parçası bulunmuyor. Kısacası Oxy 3 ün bir alt versiyonu oldu :)

O zaman bu heliye 250$ + 3 mini servo birde 2 blok alınca sahip oluyoruz doğrumu yani gibip 180cfx almamıza gerek yok :)
Ama ben canopy yi goblin tarzı yapardım g700 g380 g180 olurdu

Oğuz şimdi soktun aklıma bu setup ı daha G380 için yeni kredi çektim :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Muammer Akbulut' Alıntı:
O zaman bu heliye 250$ + 3 mini servo birde 2 blok alınca sahip oluyoruz doğrumu yani gibip 180cfx almamıza gerek yok :)
Ama ben canopy yi goblin tarzı yapardım g700 g380 g180 olurdu

Evet aynen abi 250 dolara bu hale gelir ama servoların haricinde pal tutucular main shaft ve ana dişli ayrıca kuruk pal tutucularıda unutmamak lazım. Bana onlar hazır gelmişti onlara masrafım olmadı.

Ellerine sağlık, harika bir makine olmuş. Uçuşunu da merakla bekliyorum. Tam bir küçük canavar olacağından şüphem yok :D

Oğuz Gün' Alıntı:
Evet abi boom normalinden 1.5 mm daha kalın ve karbon ve sağlamlık olarakta sanki orjinal üretim gibi kalitesini hissettiriyor emanet durmuyor kesinlikle. Tam set geliyor ve benim gibi sonradan 3060 tarzı tail servo kullanmak istenirse diye stok yerine sığmadığından boom üstü aliminyum aparatlarıda mevcut. Yüksek kafa devirlerinde baya zorladım ve kuyruk gerçekten çok sağlam ve sorun yaratacagını sanmıyorum. En azından orjinal TT den daha dayanıklı ve sağlam olduğundan eminim. Model genel olarak tek şikayetim motor 1611 olmasından sanırım yada governor iptal etmemden mi bilemiyorum iddle up açık ve %85 iken uçuş süresi 3 buçuk dakika. esc ayarlarından hücre değerleri 3.7 v diye ayarlamıştım. 3 buçuk dakika uçabiliyorum. Hücreleri ölçtüğümde 3.78 falan oluyor. Bunun haricinde bir şikayetim yok. Model çok performanslı ve harika oldu.

Abi model çok şık olmuş..Güle güle kullan....Bende ıddle up açık %100 ile 3- 3 buçuk dakika arası uçuş yapıyorum.3:80 lere iniyor. Pil olarak elimde orijinal pili ,xtreme production, overlander ve optipower piller var. Xtreme productionun verdiği performansı hiç biri vermiyor. Birde pal olarak 160 mm paller ile uçuş performansının arttığını hissediyorum...