[Urun]: Gaui NX4 Unboxing / Kutu açma videosu

Ynt: [Urun]: Gaui NX4 Unboxing / Kutu açma videosu

Çok sağolun teşekkürler.

Montaj genel olarak bitti sayılabilir. Beklediğim parçalar olduğu için motoru Monte edemedim.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Evet arkadaşlar dün sabah 6 kadar montaja devam ettim. %80 ni bitti diyebiliriz.

Genel olarak malzeme kalitesini beğendim. Şu ana kadar bana süpriz yarayan parça olmadı. Dişli aktarımları sorunsuz birbirine oturdu. Ve sanırsam helikopter Son Upgrade hali ile geldi. O yüzden Manualinde bazı yerlere ek Sayfa koymuşlar.

Ama galiba alıştığım için biraz karmaşık geldi. Indeks biraz karmaşık bir torbadan çıkan Vidaları başka parçalarda da kullanmanın gerekiyor. Goblinde o bölgede kaç tane vida kullanılacaksa o kadar vida cıkar. Karmaşıklığa yer vermez.

Eğer bu hafta içi gelirse geri kalan parçalar. Hafta sonu duman tütmeye başlar.

Nitro noktası da ilk başta %20 kullanırım diyorum. Hem Rodaj için daha iyi olur. Eğer beğenmez sem %30 a geçiş yaparım. Diye düşünüyorum.

Helal Erhan. Eskiden ben de sabahlardim, gercekten cok zevkli ve keyifli olurdu.

Gaui genel bir özellik galiba. Tüm parçaları 2 poşetin icine numara vermeden koyuyorlar :(
Senin de dediğin gibi Align ve Goblin alışanlar ıcın biraz can sıkıcı bir durum.

Bu arada inşallah beklediğin malzemeler bu hafta gelir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Erhan abi bu nie boyle gelmis anlamadim ama ben x5 i toplarken hem posetlerin uzerinde numaralar vardi hemde goblin gibi her parcanin vidalari yaninda ve sayiliydi hatta dikkatimi cekti denedim de manual de suraya su vidayi kullan diye vidanin resmiyle gostermis ve vidayi resmin uzerine koyunca birebir ayni ona kadar yapmislar demekki NX4 te malzemeden calmis gaui :)

Servo ayarları tamam. Merkezlendi.

Abi sevenimiz çok muş, onu gördüm modeli toplarken. Arkadaşlar sağolsun.

Evet motoru şuan takamıyoruz. Malum metal fan o bekliyoruz. Madem zaman bol bende Kabloları terbiye ettim.

Bir sürü heli topladım ama Gaui ye bu yönden bayıldım. Resmen frame in içine Gizli yor.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Evet motoru şuan takamıyoruz. Malum metal fan o bekliyoruz. Madem zaman bol bende Kabloları terbiye ettim.

Bir sürü heli topladım ama Gaui ye bu yönden bayıldım. Resmen frame in içine Gizli yor.
Kablo çorapları falan temiz ve güzel bir çalışma olmuş, ellerine sağlık Erhan :thumbup:

Orada 1 tane de coaxcial küçük heli var. Onu kim uçuruyor acaba :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:

Ben de onu diyecektim , kesin Erhan bey yeğenine falan almıştır.... :lollol:...Aslında geceleri gizli gizli 4 kanal özlemini falan gideriyor olabilir mi........ :lol: :lol:

O Erhanın ilk helikopteri diye biliyorum. Hatta 3S pil takıp uçurmuştu bir kez , havada parçalanmıştı :)

Mesut abi bu gece bizde. On Numara işçiliğimi beğendi [emoji13] [emoji13] [emoji13]. Stekırları On Numara yapıştırıdı

Mehmet Kucuksari' Alıntı:

Abi o 3 kanallı heli. Bizim arkadaşın. bana verdi tar et diye. Bu ikinci tar edişim. Kaçış yok.