[Urun]: Gaui X7 Goblin Tarzı Yeni Canopy

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Align, JR firmalarından sonra GAUI'de piyasanın taleplerine fazla dayanamamış olsa gerek ki, o da Goblin tarzı Canopy çıkarma hazırlığında :)

Görsel anlamda görünürlüğü ciddi şekilde arttırdığı için şahsen bu canopy seçenekleri benim çok hoşuma gidiyor %p

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Align çıkardığı canopy hatırlayalım. Mesut kardeşimizin Trex 700E ait resimler :

Bu da JR Forza 700 orjinal hali :

Modelin görselliğini çok arttırıyor, bence verilen paraya değiyor.

Anladığım kadarıyla sadece kuyruk için ek gerekli , orjinal formula kanopi zaten yeterince büyük.

İlker Sönmez' Alıntı:
Anladığım kadarıyla sadece kuyruk için ek gerekli , orjinal formula kanopi zaten yeterince büyük.
Bana da öyle geldi ama ben emin olamadım Ilker Hocam :rolleyes:

Modelin havada görünürlüğünü artturdığı kadar, kuyruk borusunun o cılız görüntüsünüde ortadan kaldırıyor bence. Bu şekilde modeller daha yakışıklı oluyor bea :thumbup:

Bu kuyruk giydirmelerine ben biraz kuskuyla yaklasiyorum. Tabi align yada gaui yapinca hakkini verir heralde diye dusunuyorum, ozellikle de gaui. Ben devil 480 modelinde bu kuyruk olayini kullanmistim, bunu takinca boom brace'lerin eksikligi boomda rahatsiz edici titresime yol aciyordu o helide. Goblin gibi kuyruk tamamen bu giydirmeden olusmayip, esasen bir boru oldugundan, yeterli rijiditeyi saglamak zor olsa gerek. Ben o modelde kuyruk giydirmesini cikarip boom brace takmistim.
Bir diger nokta da, goblin deyince herkes kirim masrafi der, ama cesitli listelerde kuyrugun kirimdan sag ciktigi durumlarda en ucuz kirim da goblinindir. Ki o kuyruk da sag cikiyormus duyup, okudugum kadariyla. Ama bu tarz giydirmelerde o parca kurtulmaz, gider paraciklar... :D

Kirim konusunda haklisin Emre %p Diger taraftan Adana ekibinden mesut Sert kardesimizin TREX 700E deki bu tarz Canopy gormus birisi olarak zamaninda senin yasadigin montaj problemlerinin cozumlendigini rahatlikla soyleyebilirim ;)

İlker Sönmez' Alıntı:
Burun üzeri düşürmeye çalışacağız artık :)
Bu da guzel bir çözümmus :laugh: ;D

İlker Sönmez' Alıntı:
Burun üzeri düşürmeye çalışacağız artık :)
Allah korusun :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kirim konusunda haklisin Emre %p Diger taraftan Adana ekibinden mesut Sert kardesimizin TREX 700E deki bu tarz Canopy gormus birisi olarak zamaninda senin yasadigin montaj problemlerinin cozumlendigini rahatlikla soyleyebilirim ;)
Bu da guzel bir çözümmus :laugh: ;D

Tabi abi, klon sundurulmus 450 ile mis gibi trex700'un de farki olsun o kadar :D

Laf aramizda o sari fuselage'den ben de cok istiyorum ama 200 dolarcigima kiyamiyorumm :D :D Bi goblin paklar beni onumuzdeki sezona -ya da bi surpriz- :D

Ya böyle konular açıyorsunuz , elden çıkarasım gelmiyor modelleri. Synergyi satışa koyacaktım kıyamadım , X7 yi satim dedim şimdi bu kuyruklada güzel olacak , ee speed yolda , eve sokamam onuda biri gitmezse. Çok sıkıntı.

İlker Sönmez' Alıntı:
Ya böyle konular açıyorsunuz , elden çıkarasım gelmiyor modelleri. Synergyi satışa koyacaktım kıyamadım , X7 yi satim dedim şimdi bu kuyruklada güzel olacak , ee speed yolda , eve sokamam onuda biri gitmezse. Çok sıkıntı.
Sirf seni bu dertten kurtarmak icin evde barindirilmak uzere model saklama hizmeti verilir Ilker hocam :laugh: :D

X7 Canopy gercekten cok hos, simdi bu kuyruk ilavesi ile tadindan yenmez hale gelir bence %p

Senin Goblin 570 i de ben saklayabilirim Mehmet abi :laugh: Biraz protosla antreman yapayım, bakalım 2015/16 sezonunda bizi neler bekler ;D

X7'den sonra X3 için de geliyor galiba :) Türker'im şöyle sarısından çıkarsa hemen alalım 1 tane :thumbup:

Fastladde gördüm de out of stock şimdilik... 40.80 dolarcık fiyatı var.

Gerçi sen beğenmezsin belki Mehmet abi, fosforlu yeşil/sarı değil :p

Rasim Öztürk' Alıntı:
Fastladde gördüm de out of stock şimdilik... 40.80 dolarcık fiyatı var.
Linkini verirsen bakar, belki de beğeniriz Rasim :laugh: ;D