[Urun]: Hisky Hcp100s ve Hisky x-6s Kutu Açılımı

Canavarlarda geldi :)
Ama hava yağmurlu yerler ıslak bugun de uçamıyorum :(
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Berkay35' Alıntı:
Canavarlarda geldi :)
Ama hava yağmurlu yerler ıslak bugun de uçamıyorum :(
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kiloylamı aldın pilleri ;D

3 kilo 5 liraymis aldm [emoji1]

Berkay bu helinin orijinal pilleri 450 mah değilmi ? 300 mah az olmazmı?

300mAh yeterli ama Berkay tavsiyem 4 dakikadan fazla uçma , piller boşalıyor hemen.
Gerçi zarar da gelse o pillerin tanesi 14 lira sudan ucuz :D

Benim dusuncem 3 dakikaydi 4 dakika cok cok yeterli gens ace bi sey olmaz yav [emoji1] cidden acayip ucuz [emoji1]

Berkay abartmışsın resmen pil işini ucuz bulunca :D Bırak başkalarına da kalsın :lollol: :lol:

Güzel olmuş ama, sıkılıncaya kadar uçarsın :halay:

Kağan Kazancı' Alıntı:
Berkay abartmışsın resmen pil işini ucuz bulunca :D Bırak başkalarına da kalsın [emoji38]lol: [emoji38]

Güzel olmuş ama, sıkılıncaya kadar uçarsın :halay:
Fazla pil göz cikartmaz abi bol bol ucarim [emoji1] [emoji1]

Az once ruzgar olmasina ragmen canavari teste cikarttim ucacagim yere giderken sol tarafta ufak full yesillik bi yer gordum ve hemen girdim oraya bu alet gercekten cok guclu 45 expo 70 dualrate vermeme ragmen hala cok keskin tepki vermeye devam etti 2 pil uctum indirirken cimlerin ustunde hold cekerek inebildim paller ve inis takimini camur yaptim biraz [emoji1] [emoji1] bu alani gormeyip obur alana gitseydim orasi full taslikti model suan paramparcaydi [emoji1] [emoji1]

Berkay35' Alıntı:
Az once ruzgar olmasina ragmen canavari teste cikarttim ucacagim yere giderken sol tarafta ufak full yesillik bi yer gordum ve hemen girdim oraya bu alet gercekten cok guclu 45 expo 70 dualrate vermeme ragmen hala cok keskin tepki vermeye devam etti 2 pil uctum indirirken cimlerin ustunde hold cekerek inebildim paller ve inis takimini camur yaptim biraz [emoji1] [emoji1] bu alani gormeyip obur alana gitseydim orasi full taslikti model suan paramparcaydi [emoji1] [emoji1]

Sen de benim gibi performansına şaşırmışsın Berkay :D
Merak etme holdu çektikten sonra kolay kolay bir şey olmaz modele :) Ben o kadar sert düşüş yaptım ve kuyruk motoru yerinden fırladı ama geri kalan parçalarda çatlama bile olmadı ;D
Benim de kuyruk motorum bugün geldi montajını yaptım şuan çalışır vaziyette. 1 aydır kullanmadığım için şuan kullanmaya kıyamıyorum yine bozulmasın diye :lol:
Pazar günü ben de uçuş yapıp , videolarını çekip akşama da detaylı bir inceleme konusu açarım. :D

Arkadaşlar yavaştan yavaştan biraz video da görelim inşallah :laugh: :D

Berkay çim alan en iyisi. Baktın model kontrolden çıktı, çek HOLD ver full 4/- gazı, model pamuk gibi yere düşsün :laugh: :D

Doğukan Ocak' Alıntı:
Sen de benim gibi performansına şaşırmışsın Berkay :D
Merak etme holdu çektikten sonra kolay kolay bir şey olmaz modele :) Ben o kadar sert düşüş yaptım ve kuyruk motoru yerinden fırladı ama geri kalan parçalarda çatlama bile olmadı ;D
Benim de kuyruk motorum bugün geldi montajını yaptım şuan çalışır vaziyette. 1 aydır kullanmadığım için şuan kullanmaya kıyamıyorum yine bozulmasın diye [emoji38]
Pazar günü ben de uçuş yapıp , videolarını çekip akşama da detaylı bir inceleme konusu açarım. :D
Sükür kavusturana abi [emoji1] kuyruk motoru degisimi nasil oluyor zor mu lehim isi var mi ?

Yok sadece kuyurk motoru da alsan lehim işi falan yok. Ama ben tamamen kuyruk takımı aldım (kuyruk borusu , stabilizer , motor ve kabloları)
Takım halinde hazır şekilde geldi , sadece yerine takıp kablolarını bağladım. Zaten kablo bağlantıları aynı ESC - Motor bağlantıları gibi. 3 tane kabloyu birbirine bağlıyorsun ve kuyruk motoru çalışır hale geliyor :)
Ama sana dediğim yapıştırma işini kesinlikle yap , yapmassanda yedekte 1 tane kuyruk motoru bulunsun yoksa üflesen çıkıyor motor :D :D

Doğukan Ocak' Alıntı:
Yok sadece kuyurk motoru da alsan lehim işi falan yok. Ama ben tamamen kuyruk takımı aldım (kuyruk borusu , stabilizer , motor ve kabloları)
Takım halinde hazır şekilde geldi , sadece yerine takıp kablolarını bağladım. Zaten kablo bağlantıları aynı ESC - Motor bağlantıları gibi. 3 tane kabloyu birbirine bağlıyorsun ve kuyruk motoru çalışır hale geliyor :)
Ama sana dediğim yapıştırma işini kesinlikle yap , yapmassanda yedekte 1 tane kuyruk motoru bulunsun yoksa üflesen çıkıyor motor :D :D
Abi yapistirmak korkutuyor biraz beni [emoji1] lehim olmuyorsa nasil borudan cikiyor kuyruk motorunun kablolari biraz inceledim ama cozemedm [emoji1]