[Urun]: JR Yeni bir Kumanda : Incredible 28x

pasa06

Uye
futaba 18mz'ye rakip çıkıyor sanırım, hadi hayırlısı

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

28 kanal mı :eek: Yok artık diyorum :rolleyes: Bu iş gittikçe zamanında fotoğraf makinalarındaki MIXEL işine döndü :lol:

JR kalitesi malum iyi bir kumanda, orası kesin ama şu son yıllarda çıkardığı ve bildiğim kadarı ile pek tutmayan DMSS protokolünde ısrar ediyor hala :-\

Görebildiğim kadarı ile yenilik olarak Switch kullanıcı rahatlıkla yer değiştirebiliyor %p Onun harici bol kanallı, renkli ekranlı ve almenisi yüksek bir kumanda yapmışlar.

Bu arada 28 kanal alıcının fiyatını tahmin etmek istemiyorum :lol: Büyük ihtimal 14 kanal 2 alıcıyı seri bağlatacaklardır.

Unutmadan paylaşım için teşekkürler Ömer Bey ;)

Rica ederim, ben tasarımına takıldım canlı fotoğraf değil belki canlısı daha güzel görünür ama 11x gibi özgün bir tasarımı yok. 28x muhabbeti de garip yabancı bir forumda ''bununla ne uçuracağız ki'' diye sormuşlar. :)

Re: [Urun]: JR Yeni bir Kumanda : Incredible 28x

Hangi kanala ne atadigini hatirlayana kumanda bedava:)

Sent from SpaceShipOne...

Mehmet Karakaya' Alıntı:
Hangi kanala ne atadigini hatirlayana kumanda bedava:)

:) bu aleti uçuranlar için sanırım. :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu güzelliğin bedeli bakalım ne olacak. :lollol:

Mehmet Karakaya' Alıntı:
Hangi kanala ne atadigini hatirlayana kumanda bedava :)

Gerçekten doğru :lollol: ne neydi düşün dur :lol:

Ömer Çelebi' Alıntı:
:) bu aleti uçuranlar için sanırım. :)
Ömer Bey, bence bu resim fake :lol: Ne iş yapıyor olabilir ki bu kadar elektronik :rolleyes:

tabi ki fake :) işin esprisi o.

Android işletim sistemi kullanacakmış. İnternete bağlanabilir gibi bir açıklama aradım göremedim. Eksik kalmış bence :D

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Android işletim sistemi kullanacakmış. İnternete bağlanabilir gibi bir açıklama aradım göremedim. Eksik kalmış bence :D
Uçuş sırasında kayıt edilen stick hareketlerine göre eve dönünce simde sahada yağtığınız uçuşu yeniden simule edecekmiş :laugh:

Tabii ki şaka ;D Sadece başka bir forumda bir arkadaş "Bari bunu da yapsın, tam olsun" diye paylaştı. Hoşuma gitti, sizinle de paylaşayım dedim :D