[Urun]: Lemon-rx Spektrum Dsm alici ve telemery sistemleri

Volkan Güneş' Alıntı:
haftasonu yeni aldığım lemonrx alıcıları deneme şansım oldu, zagiye bağladım verdim coşkuyu gönderdim gökyüzüne, gözümün göremeyeceği kadar yükseldim ama hala kontrol alıyordu motor sesinden ve bağladıgım buzzerdan anladıgım, ....
Geri bildirim için teşekkürle Volkan :bravo: Sen Zagi deyince aklıma geldi. Bende de vardı bir 120'lik. Raftan alıp bir ara tozunu bir atayım ;D

Bir adet bende aldım, Naza kontrolcülü Quadcopterimde kullandığım AR6200 de çalışmayan failsafe özelliği için tercih ettim. Gelir gelmez quad da deneyip failsafe özelliği aktif olup olmadığını iletirim. Burada bahsettiğim failsafe kumandanın ile alıcı arasındaki bağlantı kesildiğinde Return to Home özellliğinin aktif olması. Birde orenge den daha iyibir devre kartı var gibi gözüktü.

Selamlar, Lemonrx on günde geldi. Failsafe özelliği çalışıyor, bence kartın devre kalitesi orange den iyi, failsafe de olduğunu belirten yeşil ışık da iyi düşünülmüş, naza ile hiç sorunsuz çalıştı, hafta sonu birde menzil testi yapmaya kaldı. Bence düşğnmeden alınacak A Kalite bir alıcı.

Geri bildirim ve paylaşım ıcın teşekkurler Gokhan bey.

Sent from my iPhone using Tapatalk