[Urun]: Toplama Bilgisayar Kasası

Ben henüz oynamadım ama alıp kenara koydum, Metal Gear Solid V Bence bi bak ;)

Sniper Elite V2 de sevmiştim...

Shadow of Mordor ;)

Skyrim de güzel...

Bu arada youtube'dan witcher3 soundtrack de bi dinle, baltaları kapıp savaşa gitme isteği uyandırabilir ;D

Call Of Duty ve Battlefield'dan serileri de bitirmek lazım tabi :D

Hayırlı olsun Doğukan. Güzel bir sistem aldın. Eminim 5 yıl seni yeni pc arayışından kurtarır. En azından işlemci bakımından :)
Oyun konusunda witcher tavsiye etmiyorum sonra başından kalkamıyorsun :lol:
Sana tavsiyem Cracklide olsa GTA 5 i oynaman olur. Campaign i zevkli ve sıkılmadan bitirirsin diye düşünüyorum.

Engin can yentur' Alıntı:
Hayırlı olsun Doğukan. Güzel bir sistem aldın. Eminim 5 yıl seni yeni pc arayışından kurtarır. En azından işlemci bakımından :)
Oyun konusunda witcher tavsiye etmiyorum sonra başından kalkamıyorsun :lol:
Sana tavsiyem Cracklide olsa GTA 5 i oynaman olur. Campaign i zevkli ve sıkılmadan bitirirsin diye düşünüyorum.

Teşekkürler Engin kardeşim , GTA 5'i steam üzerinden satın mı alsam yoksa crackli indirsem mi kararsızım. Steamden alırsam online oynama imkanım var.. :)

Doğukan Ocak' Alıntı:
Teşekkürler Engin kardeşim , GTA 5'i steam üzerinden satın mı alsam yoksa crackli indirsem mi kararsızım. Steamden alırsam online oynama imkanım var.. :)
İlk başta crackli indirip campaign i bitirdikten sonra alabilirsin tabikide. Ben playstation da oynadığım için gerek duymadım ;)

Hayırlı olsun Doğukan, sistem çok güzel. :thumbup:

Güzel prodüksiyonlar bekliyorum artık senden. :)

Burak Öğüt' Alıntı:
Hayırlı olsun Doğukan, sistem çok güzel. :thumbup:

Güzel prodüksiyonlar bekliyorum artık senden. :)

Abi teşekkür ederim :agreed: Çok eskiden kullanıyordum Sony Vegas 8 falan... Biraz unutmuşum, alışmam lazım :D

Doğukan Ocak' Alıntı:
...Kasanın dışı tozlanmıştı ama içerisi tertemizdi ben alırken :D Sonuç olarak bilgisayarı aldım , şuan aldığıma da gerçekten memnun oldum. :agreed:

Hayırlı uğurlu olsun Doğukan, güzel günlerde keyifle kullan inşllah. :halay: Oyunlara falan dalıpta uçuşları ihmal edersen bozuşuruz yalnız. :lollol: :lol: :lol:

Türker Akgün' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun Doğukan, güzel günlerde keyifle kullan inşllah. :halay: Oyunlara falan dalıpta uçuşları ihmal edersen bozuşuruz yalnız. :lollol: :lol: :lol:

Çok teşekkür ederim abi , hangisini kurcalıyacağımı şaşırdım , bir yandan yüksek grafikli simülasyonlara saldırdım , diğer yandan video işlerine girdim , bir yandan oyunlar bana oradan beni oyna diye bakıyor. Bakalım ne olacak :lollol:

Türker Akgün' Alıntı:
bu kadar yazdım bir hayırlı olsun dememişim Hayırlı olsun kardeşim ama durumnu bende iyi görmüyorum video edit işine girdin simden uzaklaşıyor hissetim umarım bu daimi olmaz seni phantom la bu pc bozmasın.

Mustafa Çoban.' Alıntı:
bu kadar yazdım bir hayırlı olsun dememişim Hayırlı olsun kardeşim ama durumnu bende iyi görmüyorum video edit işine girdin simden uzaklaşıyor hissetim umarım bu daimi olmaz seni phantom la bu pc bozmasın.

Estağfurullah Mustafa abi teşekkür ederim :agreed: Siz şimdi böyle deyince korktum , gerçekten Phantom beni içine çekti. Farklı mekanlarda günde 3 uçuş yaptığım zamanlar oluyor havayı öldürmemek için. Heli ise haftada 1 en fazla 2 kere oluyor. Simülasyonu kesinlikle aksatmamaya çalışıyorum , hatta şuan işyerinde simülasyon açık altta duruyor. Problem yok :laugh:

Bilgisayar tamam, şimdi sıra geldi direksiyona ;D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol