[Urun]: Yeni Synergy 766

Opsiyonel boom ile güzelmiş de... Ne bileyim kanopinin tipi kayık geldi bana :D Burundan vurmuşlar da sanayide sonradan olduğu kadar yaptırmışlar gibi...

Fiyatını ben de çok abartılı buldum , kanopiyi parçalı yapma fikri , kırım sırasında komple fuselageyi değiştirmektense , sadece kırılan kısmını değiştirmek açısından güzel bir fikir gibi gelmişti , Emre'nin de dediği gibi iç kısmında bildiğimizden öte çok da büyük bir yenilik zaten yok...Ben bir 3 sene daha bekleyeyim , zaten bunu bu fiyata satamazlar , clearance satışlarda denk gelirse alırız.... :evil: :lollol:

Fiyat konusunda İlker abi haklı ben o kısmı atlamışım. 700 pounda gelir muhtemelen.

Ama synergy de mikado veya sab dan farklı olarak, pal gelmiyor kitte, o da ayrı masraf... Onu da eklersek (ki bence ekleyelim, edge 753 pal mesela 112 pound az değil, kuyruk da 23 pound) yine 800 pound üstüne çıkıyoruz.

Bir de amerikan mallarında bi büyük, kalın, etli yapalım hevesi var. O boyutta o dinamikte atıyorum 8mm şaft yetiyorsa herşeyiyle, amerikan "muscle" mantığı ile adamlar 12mm yapıyorlar... Tabii kırımda daha dayanıklı olabilir (kırıma göre de değişir, synergy ana şaft iki üç mm eğilir, değiştirmen gerekir. Sab şaftı komple yamulur onu da değiştirmen gerekir :D )

Yine de amerikan mantığı ile, daha büyük daha kalın daha güçlü her zaman her kişiye hitap etmeyebilir. Kimi biraz daha estetik arayabilir.

Herkesin zevkine kimse karışamaz diyerek, synergy 766 nın camiaya hayırlı olmasını temenni ederim. :saygilar:

Rasim'i kızdırmaya çalıştım ama yeterince kızmadı :lol: :lollol: Kardeşim yaşlanıyor artık içindeki ateş sönüyor mu ne... ;D

Yaş 30 doluyor öbür gün İlker abi, ateş mateş kalmıyor :laugh:

Herkesin zevkine kimse karışamaz deyip çıkıyorum artık :saygilar:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Yaş 30 doluyor öbür gün İlker abi, ateş mateş kalmıyor :laugh:

Herkesin zevkine kimse karışamaz deyip çıkıyorum artık :saygilar:
O zaman bu şarkımız GENÇLERE ve GENÇ KALMAYI Becerenlere gelsin :laugh: ;D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yau yanliz onden resmine bakiyorum da, dayak yemis transformer gibi degil mi alet [emoji16]

Emre Kaman' Alıntı:
Yau yanliz onden resmine bakiyorum da, dayak yemis transformer gibi degil mi alet [emoji16]
Aynen bir saft kayma durumu var gercekten de :lol: :lollol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rasim Öztürk' Alıntı:
Ne bileyim kanopinin tipi kayık geldi bana :D Burundan vurmuşlar da sanayide sonradan olduğu kadar yaptırmışlar gibi...

Rasim Öztürk' Alıntı:
Herkesin zevkine kimse karışamaz diyerek, synergy 766 nın camiaya hayırlı olmasını temenni ederim. :saygilar:

Yaa karışmayalım diyoruz da tip yerdeyken kayık, havada iyice kayık olmuş ;D Ne diyelim hayırlısı olsun. Spektrum DX20 den sonra çok da yadırgamıyorum çoğu şeyi...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rasim Öztürk' Alıntı:
Yaa karışmayalım diyoruz da tip yerdeyken kayık, havada iyice kayık olmuş ;D Ne diyelim hayırlısı olsun. Spektrum DX20 den sonra çok da yadırgamıyorum çoğu şeyi...
Bence resmi geçen iyi çekememiş :lollol: :lol: Baksana renkler falan soluk :laugh: ;D

Model tipsiz, o kesin, ama benim dikkatimi çeken, modeller havadayken çekilen fotoğraflarda genelde modelin cüssesi belli olmuyor. Ama bu fotoğrafta ben modelin heybetini görebiliyorum. Belki de Synergy'nin abartılı malzemesinden kaynaklanıyordur bilemiyorum...

Mekanik aksam ve frame yapisi olarak basit olmus. Daha karmasik ve alisik olmadigimiz bi mekanik sistem ve aktarma beklerdim.Bu sistemi bildigimiz aligin[emoji57]
Keza frame de oyle basit olmus oyle ekstrem bi tasarım yok.
Canopy i bende begenmedim.

Ozetle fiatina gore basit olmus.
Belki malzeme kalitesi cok iyidir ama aligin de dusurmedigin surece havada sorun cikaran modeller degil zaten.

HTC One M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pil kızağı sistemini pek kavrayamadım ama yararlı bir şeye benziyor :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Nasıl yani şimdi Logo800 kiti (813mm ve 115mm Edge pallerle birlikte) 914 dolarken... Synergy 766 kiti (palsiz :D ) 1009 dolar mı ???

Şaftı falan altın kaplama sanırım ;D

Rasim Öztürk' Alıntı:
Nasıl yani şimdi Logo800 kiti (813mm ve 115mm Edge pallerle birlikte) 914 dolarken... Synergy 766 kiti (palsiz :D ) 1009 dolar mı ???

Şaftı falan altın kaplama sanırım ;D
Bu fiyat ile basarilar diliyoruz kendilerine :lollol: :lol: