V922 Toplama Sonrası Sallantı - Vibrasyon Sorunu

v922 toplama sonrası sorun

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kesinlikle Türker'in dediği şekilde yeniden monte edersin, aradaki boşluk ve buna bağlı vibrasyon sorunu çözülecektir Akan Bey ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
bu şemadaki 4 nolu parça eksik galiba

akan tekin' Alıntı:
bu şemadaki 4 nolu parça eksik galiba
Evet bu parça ne yazık ki hiç bir yedeğin içinden çıkmıyor ve ayrı satılmıyor :-\ Bunun için kendiniz esnek bir şeyden bunu yapabilirsiniz. Orjinali siyah lastik bir conta zaten :)

Evet bu parça ne yazık ki hiç bir yedeğin içinden çıkmıyor ve ayrı satılmıyor :-\ Bunun için kendiniz esnek bir şeyden bunu yapabilirsiniz. Orjinali siyah lastik bir conta zaten :)

Satılıyor Mehmet Bey.

Ben bunları Kanopiyi tutan rubberler sanmıştım ve satın almıştım. Ama Rotor rubberleri imiş. Zaten ürün başlığında "WLtoys V922 Hisky Fbl 100 Heli Parts Rubber Canopy Grommets V922-13" olarak görünüyor. Ama açtığınız pencerenin veya sekmenin en üst tarafına mouse imlecini getirip beklerseniz "Rotor hub Rubber Swashers" olarak görünüyor.

Tabi bu parça için o kadar beklenmez. Aynı işi gören bir parça yapılabilir.

Ynt: v922 toplama sonrası sorun

Cahit Kaş' Alıntı:
Satılıyor Mehmet Bey.

Ben bunları Kanopiyi tutan rubberler sanmıştım ve satın almıştım. Ama Rotor rubberleri imiş. Zaten ürün başlığında "WLtoys V922 Hisky Fbl 100 Heli Parts Rubber Canopy Grommets V922-13" olarak görünüyor. Ama açtığınız pencerenin veya sekmenin en üst tarafına mouse imlecini getirip beklerseniz "Rotor hub Rubber Swashers" olarak görünüyor.

[/URL][/img]

Tabi bu parça için o kadar beklenmez. Aynı işi gören bir parça yapılabilir.
Bu lastiklerden almıştım akşama takarım

Harikasiniz Cahit Bey :thumbup: Zamaninda bir arkadas icin lazim oldu ben yok demistim, meger varmis :laugh: Ben de kendi kendime sey diyordum ki :"En kucuk vidasina kadar olur da bu nasil olmaz :rolleyes: " Keske bir de aciklamayi duzgun yapsalarmis :laugh:

Bu parcanin linkini V922 yedek parca listesine ilave edelim de, ihtiyaci olan kolay bulsun ;)

Ynt: V922 Toplama Sonrası Sallantı - Vibrasyon Sorunu

Teşekkürler Cahit bey

Sizede teşekkürler mehmet bey anında görsel buluşunuza hayranım V922 yi toplamak için interneti alt üst ettim böyle bir kaynak bulamadım. Google görsellerdeki resimlerden topladım.

akan tekin' Alıntı:
Teşekkürler Cahit bey
Harikasiniz Cahit Bey :thumbup: Zamaninda bir arkadas icin lazim oldu ben yok demistim, meger varmis :laugh: Ben de kendi kendime sey diyordum ki :"En kucuk vidasina kadar olur da bu nasil olmaz :rolleyes: " Keske bir de aciklamayi duzgun yapsalarmis :laugh:

Bu parcanin linkini V922 yedek parca listesine ilave edelim de, ihtiyaci olan kolay bulsun ;)

Teşekkürler ama yanlışlıkla almam sonucunda fark etmiştim.

akan tekin' Alıntı:
Sizede teşekkürler mehmet bey anında görsel buluşunuza hayranım V922 yi toplamak için interneti alt üst ettim böyle bir kaynak bulamadım. Google görsellerdeki resimlerden topladım.

V922 nin kendi manuelinde çizimler vardı ama sanırım bu kadar anlaşılır değildi

akan tekin' Alıntı:
Ben de zamanında HiSky FBL100 manual indirmiştim, oradan kesip paylaştım resmi. Aklınızda olsun, klone manual yoksa orjinal ürünün manual bulmaya çalışın ;) Yeri gelmişken paylaşayım :)

her şey için teşekkürler lastikleri takınca sorun kalmadı.