V977 modelini tavsiye eder misiniz ?

kumarbaz..enkaz

Yeni Uye
s.a ben adanadan salih 16 yaşındayım ve rc helilere cok ilgim var elimde v911 var ama dışarda ucurken ruzgarda kontrolden cıkıyor bende bıraz araştırdım v977 buldum 6 kanallı ters ucabiliyor benım için ters ucurmak önemli deyil fazla dışarda saglam ucması lazım ruzgara dayanıklı olması ustalarım

konuyu acma sebebim v977 alırımda sonra v911 gibi cıkar helilerden sogurum diye korkuyorum yardımcı olursanız sevinirim

saygılar....

Bi Yardımcı Olun Ustalarım

Değerli kardeşim keşke önce tanışma konusundan başlasaydın.

Aşagıdaki linkler sana bunun neden önemli olduğunu ve nasıl yapacağını gösterecektir.

Salih Mikro helilerden fazla beklentin olmasin, en ufak saga sola carpmada bir duzine sorun cikartirlar,
Sogutur beni diyorsan hic bulasma,

Bir guzel simulator kumandasi ve simulator edin, calis guzelce,

Salih öncelikle güzel bir tanışma konusu aç ve abilerine selam ver.

Sonra aşağıdaki konulara bak. Eğer içine siniyorsa, o zaman V977 alabilirsin.

Model olupda hiç sorunu olmaması mümkün değil. Ama ben illa hiç uğraşmayayım sadece uçayım diyorsan o zaman tek seçenek simulator.

Bu arada V977 öyle alıp V911 gibi kullanamazsın. 6 kanal olduğu için bolca sim çalışman gerekiyor, şimdiden söylemiş olalım.

NOT:
Konu başlığını "Yardım, Acil..." gibi ifadeler kullanmıyoruz. Sorunumuz ne ise onu açıklayacak başlık kullanıyoruz. Mesela ben senin " Bi Yardımcı Olun Ustalarım" başlığını, "V977 modelini tavsiye eder misiniz ?" şeklinde değiştirdim ;)

V911 den sonra v977 alan birisi olarak şunu söyleyebilirim; V977' yi dışarıda rahatlıkla rüzgardan etkilenmeden kullanabilirsin gerçi diğer Mikroları kullanmadığım için kıyaslama yapamayacağım ama ben oldukça memnunum. Almadan önce de araştırma yaparak almıştım sevilen ve tutulan bir mikro. Sana tavsiyem alacaksan bol miktarda main gear ve kuyruk pali alman. Daha sonra kuyruk motoru, kuyruk motoru koruyucusu, canopy ve 4 adet pil amanı tavsiye ederim. Tabi birde lehim aleti gerekiyor ufak tefek kablo lehimleri için. 4 kanal kullanma özelliğide var ama kendini geliştirmek istiyorsan pek tavsiye etmem.

Bence direk 6 kanala grcmeden similasyon calis kardesim. Beni dinle parana yazik etme.
6 kanal ayri bi dunya cunku.
Simde iyice igrendikgen sonra gecersin istedigin modele.
Ruzgarda ucarmi sorusuna gelince butun 6 kanal heliler ruzgarda mis gibi ucar.ama biz modelciler pek sevmeyiz ruzgarli havalari.iyice ogrenince sende anlarsin.

Verdiginiz Bütün Bilgiler İçin Teşekkür Ederim ...