V977 Problemim var

v977 Porblemim var

bağlantıda bir problem olmus giderdim tesekkurler

v977 Porblemim var

Hayırlı olsun Zafer sevindim.

v977 Porblemim var

bu model beni bayabir yorucak anlaşılan dün ugrasamadım pek motor donunce bıraktım bugun de ucuriyim dedim saçma sapan haraketler yapıyor heli heliye geri komutu veriyorum ileri gidiyor komutlar birbirini turmuyor şemadaki gibi bagladıgımada eminim

v977 Porblemim var

zafer zgc' Alıntı:
bu model beni bayabir yorucak anlaşılan dün ugrasamadım pek motor donunce bıraktım bugun de ucuriyim dedim saçma sapan haraketler yapıyor heli heliye geri komutu veriyorum ileri gidiyor komutlar birbirini turmuyor şemadaki gibi bagladıgımada eminim
Komutlarda yanlislik varsa kesinlikle baglantilarda bir sikinti var demektir.

v977 Porblemim var

abi bağlantı bu şekilde ama dogru olmuyor komutlar

v977 Porblemim var

zafer zgc' Alıntı:
abi bağlantı bu şekilde ama dogru olmuyor komutlar

Simdi komut verince tum servolar hareket ediyorsa servolar calisiyor demektir. Acaba ornek aldigin yukaridaki sema mi hatali :rolleyes: Nette Biraz daha arastir bakalim, farkli bir seyler cikacak mi :rolleyes:

v977 Porblemim var

Servolar çalısıyor dedigin gibi abi acaba şemamı yanlı bilen arkadaşlar soyler gerçe yanlıssa araştırmaya devam...

v977 Porblemim var

Yanlış anlamazsaniz konunun ismindeki kelimeyi doğrusu olan "Problem" olarak duzeltebilir miyiz ? :) Gördükçe garipsiyorum ister istemez :)

V977 Problemim var

:) :) Bir yazım hatası olmuş Sanırım ama dikkat çekmesi güzel sorun daha çabuk çözüme kavuşturulabilir :RCKolik:

V977 Problemim var

zafer zgc' Alıntı:
:) :) Bir yazım hatası olmuş Sanırım ama dikkat çekmesi güzel sorun daha çabuk çözüme kavuşturulabilir :RCKolik:
Mesleğim gereği forumdaki yazim yanlislari dikkatimi cekiyor :)