V977 sipariş verdim

Mevlüt yılmaz

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar V977 sipariş verdim gelince izlenimlerimi sizinle paylaşırım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

V977 sipariş verdim

Süper seçim :) Bende çok istiyorum o modeli

V977 sipariş verdim

ABi şimdiden hayırlı olsun :laugh: Bence birçok kullanıcı forumdan birinin bunu alıp incelemeye almasını bekliyordu. Bende dahil :RCKolik:

Teşekkür ederim arkadaşlar ne zaman gelir bilemiyeceğim ama en az 20 gün sürer galiba Banggood dan aldım geldiğinde paylaşımlarda bulunacağım

V977 sipariş verdim

Sabırsızlıkla bekliyoruz abi :RCKolik:

V977 sipariş verdim

Bir çok kişi gibi benim de merak ettiğim bir model. Öncelikle hayırlı olsun Mevlüt Bey.

Hatırlayamayan arkadaşlara küçük bir hatırlatma yapalım. Bu ürün meşhur V922'nin Brushless versiyonu diyebiliriz :)

Geldiğinde güzel ve detaylı bir inceleme konusu bekliyoruz Mevlüt Bey ;) Microcular olarak sizi takibi almış durumdayız :RCKolik:

Teşekkür ederim Mehmet abi gelgiğinde izlenimlerimi sizinle paylaşacağım. Yurtdışı sitelerde yedek sıkıntısı da yok gibi görünüyor.

V977 sipariş verdim

güle güle kullanın,,, modeli netten inceledim 2s lipo ile neden beslememişler ki, üzerinde outrunner motor kullanıyor servolar kapalı servo, kuyruk motoru için bir bilgi
yazmamışlar ama inrunner sanırım bataryası da 450 mah... üzerinde biraz daha çalışsalar neredese align 150 çakması olucakmış.

Teşekkür ederim. Dediğiniz gibi biraz çalışsalar çok daha başarılı olacakmış gibi. Ben aynı zamanda 520 mA pilde sipariş verdim. Modelin bence öne çıkan iyi tarafı hem 4 kanal hemde 6 kanal olarak kullanılabilmesi.

şahsen bende çok istiyorum bu modeli ama v922 almasaydım kesin bundan alırdım.ben 99 dolara v922 aldığımda bunun fiyatı 115 küsür falandı galiba.bariz fiyat farkı vardı şubat ayında,ve hiçbir yedek malzemesi de yoktu bataryası bile yoktu satışta.ama şimdi v922 fiyatına inmiş.iyide olmuş sanırım.ve bir sürü yedekleri çoğalmaya başladı yakından takip ediyorum şimdilik,ama uzaktan bakıyorum. :)
ama yinede keşke bundan alsaydım diyorum.wltoys'un ürünleri bana nedense hep cazip gelmeye başladı.
yedek parçaları çok var diğer markalara göre.aşırı derece.malzeme sıkıntısı çektirmeyen bir marka olduğunu fark ettim.rc uçak ve helikopter hobileri ile ilgilenen insanların en çok dert ettikleri ve canlarını sıkan noktalardan biridir diye düşünüyorum yedek parça sıkıntısı.
alanlara hayırlı uğurlu bereketli olsun.
sevgiler,,,saygılar,,,selamlar...............

V977 sipariş verdim

Ben bu modeli alsam 4 kanal modunda kullanabilirmiyim daha önce 6 kanal da uçurmadım sim çalışmalarınada yeni başladım.

V977 sipariş verdim

Bende banggood dan v977 siparişi vericem yalnız yardım lazım nasıl siparişini gerçekleiştirdiğinizide söylerseniz memnun olurum :saygilar:

V977 sipariş verdim

Hayırlı olsun Kazasız uçuşlar dilerim %p

V977 sipariş verdim

Furkan Selim' Alıntı:
Bende banggood dan v977 siparişi vericem yalnız yardım lazım nasıl siparişini gerçekleiştirdiğinizide söylerseniz memnun olurum :saygilar:

Furkan Selim, öncelikle bu işleri becermek istiyorsanız biraz araştırma yapmanız şart. Hemde her konuda.

Yoksa ilerlemeniz mümkün olmaz, benden söylemesi. Fakat siz daha forumumuzu araştırmadan, sipariş aşamasında bile hemen 'nasıl sipariş vericem' diye soruyorsunuz.

Bir konuda açmadan veya sormadan önce lütfen araştırmasına girin. Büyük ihtimalle cevabını forum içinde bulacaksınız veya internette. Bulamadığınız zaman sormanız makbuldur.

Ben size sipariş ile ilgili linki vereyim. Bir göz atın isterseniz ;)

Arkadaşlar heli Türkiyeye geldi gümrükteymiş yedeklerini bugün göndermişler uzun bir yedek siparişi vermiştim parçalardan bir tanesi stokta olmadığı için uzun bir beklemeden ve yazışmalardan sonra bugün kargoya vermişler. Yalnız bir sorun oldu bana verdikleri takip numarasıyla Aydın nazillide başka bir şahsın takip numarası aynıymı hatalı bir şekilde. Kargo Aydın nazilliye sevk edilince ptt kargoyu aradım. Araştırdıkar dönüş uaptılar. Sorun olmadığını benimkini günrüğe sevk ettiklerini diğer kargonun dosya nezdinde olup direk şahsa gönderdiklerini söylediler. HK den aldığım 310 rc araba kumandası elime bir hafta önce ulaştı. Aynı anda vermiştim siparişi