[Video]: 07.02.2016 Eskişehir Buluşması -Soğuuukkk-

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
1- Sahadan İlk Görüntüler, Goblin 700 Comp hazırlık

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

2- Emre Kaman - Goblin 700 Comp Maiden

3- Rasim Öztürk - Mikado Logo550sx 1.Uçuş

4- Rasim Öztürk - Mikado Logo550sx 2.Uçuş

[Video]: 08.02.2016 Eskişehir Buluşması -Soğuuukkk-

Sabah kahvesini Eskişehir ekibi ile beraber içmek ayrı bir keyif canım :thumbup: :bravo: :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sabah kahvesini Eskişehir ekibi ile beraber içmek ayrı bir keyif canım :thumbup: :bravo: :halay:

Al benden de o kadar Mehmet abi , bende aynı şekilde izliyordum vidoeları ;D

Elinize sağlık , videolar için teşekkürler. Yalnız benim sormak istediğim bir şey var , ilk videoda ki masayı nereden aldınız onu arıyorum uzun zamandır bulamadım hiç bir yerde :lollol:

Emre abinin sandalyelerle masalarla arası iyi, o işlere o bakıyor :D

Öncelikle bu zor şartlarda video çekip, bizlerle paylaştığınız için teşekkürler arkadaşlar :bravo:

Emre Goblin 700 tekrar hayırlı olsun %p Güzel günlerde, kırımsız bol keyifli uçuşların olsun inşallah :halay: Ama söylemeden geçemeyeceğim, sabah sabah bu RJX servolar da ne vızıldadı be ?? :laugh:

Rasim sana da yeni canta tekrar hayırlı olsun. Gerçi tam göremedik ama sahaba inmiş o da ;) Bu arada Rasim öne doğru Elevator TIC TOC mu gördüm bana mı öyle geldi :thumbup:

Biz teşekkür ederiz abi :)

Çanta için konuştuğumuz gibi, eskişehirde görevli arkadaş geldi, kutuların paketlemenin, kendisinin fotoğraflarını çekti, tutanak tuttuk. Bakalım gelişmeleri takipteyim. Yine de boş duracak hali yok, sahaya çıkardım. Kumanda içinde çok güvenli, sünger de sıkıca tutuyor, ters bile koysan sticklerin üzerine düşürmez o derece... Üstteki boşluğa da toproları, sıvıları (yağ,gres, loctite) ve askısını alıyor. Açıkçası DHL olayını çok umursamıyorum, kendim kullanırken de çanta yıpranacak, önemli olan kumanda yıpranmasın fazla. Ürünü kullanacağım, sadece ne derece kurumsal bir firma, ne kadar ilgilenecekler bu durumla, onu görmek istediğim için süreci devam ettiriyorum.

Tictoc konusu içimde bir yara ;D Simde bile düzgün yapamadığımdan gerçekte başarılı bir sonuç çıkmasını beklemiyorum. Arada deniyorum öylesine... Zaten tic... toc... tic... toc... ve bitiyor :D Üçüncü döngüyü daha göremedik :D Öne doğru olanda stickler aynı anda aynı yöne hareket ediyor ve helinin gövdesi geniş olduğundan hangi merkezden sabit kaldığı çok belli olmuyor, bu da görselliği çok bozmuyor. Sadece helinin burnu yeri gösterdiği için biraz heyecan oluyor. Geriye doğru olanda ise collective cyclic arasındaki "delay"ı ayarlamakta çok zorlanıyorum. Haliyle kuyruk rotoru sabit merkezli bir tictoc çıkmıyor, sabit nokta kuyruğun ucunda değil de kuyruğun ortasında bir yerde olunca görsellik yerle bir oluyor ve heliyi de gidiş geliş noktalarında çok durağan tutamıyorum. Ortaya birşey çıkmıyor özetle, denemekten vazgeçmiyorum yine de :)

Abi kuyruk çok vızıldıyor, cyclic'lerde ses yok da. Herhalde bir sertlik var kuyrukta, ilgilenicem. Normalde Rjx o kadar sesli çalışan bi servo değil yani.

Masayı geçen yıl gittigidiyordan aldım Doğukan. Süper kullanışlı bişey. Önce Mehmet abide görüp beğenmiştim, sonra buldum benzerinden. HK'de satıyor benzer bişey, ama kargosu ne tutar bilemiyorum.

Arkadaşlar ellerinize sağlık harika bir buluşma olmuş. Pazar geç saatlerde Eskişehir'de olabildim erken gelseydim katılacaktım. inşallah haftaya :halay:
Bu ara da Emre model ve maiden hayırlı olsun. Taş gibi model kırımsız kullan inşallah.

Güzel model Emre ... Ama o modele TP yakışır :) güle güle kullan

Model hayırlı olsun soğuk havada güzel bir buluşma olmuş uçuşlarda başarılı kırımda yoksa baya keyifli olmuştur kırımsız uçuşlar

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eskişehir ekibi,tebrikler
yeni modelleriniz hayırlı olsun
kırımsız ve keyifli buluşmalar dilerim...

Soğuk havada iyi buluşmuşsunuz. Ben izlerken bile üşüdüm :)

Kırımsız uçuşlar...

Emre Kaman' Alıntı:
Abi kuyruk çok vızıldıyor, cyclic'lerde ses yok da. Herhalde bir sertlik var kuyrukta, ilgilenicem. Normalde Rjx o kadar sesli çalışan bi servo değil yani.

Masayı geçen yıl gittigidiyordan aldım Doğukan. Süper kullanışlı bişey. Önce Mehmet abide görüp beğenmiştim, sonra buldum benzerinden. HK'de satıyor benzer bişey, ama kargosu ne tutar bilemiyorum.

Gittigidiyor'a bakıyorum 1 saattir hala bulamadım , araştırmaya devam :D Anahtar kelime falan var mı ;D

Doğukan Ocak' Alıntı:
Gittigidiyor'a bakıyorum 1 saattir hala bulamadım , araştırmaya devam :D Anahtar kelime falan var mı ;D
Fiyat olarak biraz çoşmuş ama daha uygun illaki vardır

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Fiyat olarak biraz çoşmuş ama daha uygun illaki vardır

Ben gittigidiyora bakıyorum , n11 de varmış :embarras: