[Video]: 09.11.2014 Trabzon Büyük Buluşma 4 Şehir Birden

Böyle buluşmaların Türkiyenin dört bir yanında artmaya başlaması çok sevindirici. Geçen senelerde duraklamaya girmiş olan model buluşmalarının hobiye yeni katılan arkadaşlar ve eski küskünlerin aktifleşmesi ile canlandığını görüyoruz. RC kolik ailesinin ve paylaşımlarının çoğu arkadaş için ufuk genişlettiği ve gaza getirdiği için , bu ilerlemede katkısı çok büyük.

Eskiden sen naapacan onu önce Flybarlı al , yok önce klon al , 4 kanal mikro al diye birçok insanın hevesi kırılırdı. Üst modelleri ve yenilikleri öneren biri olarak gizli veya açık olarak hep suçlandık. Bizlere google'dan araştırıp aktarım yaptığımız için eleştiri getirildi. Hatta akşam vakti evimizde aranıp çoluk çocuğumuzun yanında ağır hakaretlere maruz kaldık :) Ben ve birçok arkadaş hobiden soğutulduk. Çok şükür bu tür insanlar aramızda yok da hobimizi gönül rahatlığı ile yapıyor ve paylaşıyoruz. Paylaştıkça da sayımız artıyor.

Tüm pilot arkadaşların başarılarının devamını dilerim.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Güzel ve keyifli bir it dalaşı olmuş Murat Bey :thumbup: Ellerinize sağlık. Bu arada modeliniz ismi neydi ??
Teşekkür ederim mehmet bey,beğendiğinize sevindim.valla ben de uçarken çok keyif aldım,Modeli yeni topladık sayılır 2.kez sahaya gidişi , Thunder tiger Jupiter 40,türkiyede boş kit 250 tl civarı,4 servo ve bir 46 lık nitro motor ile uçuşa hazır oluyor...

10 Numara videolar izledik. :bravo:
Fakat 100cc uçağın pilotu genç kardeşimiz harikalar yaratmış, ama insanların üzerinde hover yapmalar filan kesinlikle olmamış. 100cc uçağın tepemde hover yapmasını bilirim ve kesinlikle güvenlik zaafıdır. %p

murat kurdoğlu' Alıntı:
Mustafa hocam hakikatten iyi ses vardı helide...Sayende benzinli helikopter de gördük...
Murat hocam bi de ayarlarını tam yapabilirsem süper olacak... Benzinli motora çok yabancıyız. Bu arada sana da teşekkürler. Sayende ben de tiger uçurdum :)

daha öncede aynı sahada buluştuk ama bu sefer bir çok yeni model ve yeni arkadaşlarla gerçekten festival havası vardı komple ekibimiz funy fly da karadeniz cadır kentinin planlarını şimdiden yapmaya başladık . Bu ay içerisinde Emin Keleş abimizin katkılarıyla bir yayla buluşması üstelik bağ evinde sabahlayıp canlı müzik eşliğinde şömine ateşinde ve birde kuzu çevirme yapacağız artik karlı alanda uçuşkarımızı gerçekleştririz :thumbup: :saygilar: :RCKolik:

Ynt: [Video]: 09.11.2014 Trabzon Büyük Buluşma 4 Şehir Birden

murat kurdoğlu' Alıntı:
Teşekkür ederim mehmet bey,beğendiğinize sevindim.valla ben de uçarken çok keyif aldım,Modeli yeni topladık sayılır 2.kez sahaya gidişi , Thunder tiger Jupiter 40,türkiyede boş kit 250 tl civarı,4 servo ve bir 46 lık nitro motor ile uçuşa hazır oluyor...

Jüpiter güzel model, uçması çok zevkli 2 aydır kullanıyorduk, kullanıyorduk diyorum çünkü 1 hafta önce ben atomlarına ayırana kadar. 400-500 metre açınca oryantasyon kayboldu Full gaz çakıldım :)

Üretildigi malzemeden dolayı ısı farkından kuyruk iniştakımı çevresi firar kenarları çatlıyor zamanla japonla doldurmak lazım, üstten kanat trainner alacak biri rahatlıkla bu modelle uçabilir.
. 40 lık nitro motorla bile akrobasinin dibine vuran bir model.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi