[Video]: 1.Geleneksel Eskişehir FunFly Buluşması - 16-17.05.15

Videoyu çekerken kaçsam mı yoksa dursam mı diye çok çelişkide kalmıştım :laugh: model 700luk olunca insan korkuyor ister istemez :lol:

Arda Erkan' Alıntı:
Erhan goblinlerin hakkını verdi çimleride es geçmedi. :lol:

eyvallah arda beni en iyi sen anlarsın. damarlardan adranalin akması lazım :halay: :halay: :halay:

Gözlerim yarı kapalı baktım :laugh: Helide 700 speed olunca. :lol:

Kemal İplikçioğlu' Alıntı:
Videoyu çekerken kaçsam mı yoksa dursam mı diye çok çelişkide kalmıştım :laugh: model 700luk olunca insan korkuyor ister istemez :lol:

kemal ellerine sağlık. korkusuzca çekmissin :lollol: :lollol: :lollol:

Ya bak 4 gün geçti, şimdiden sıkıldım. Hadi bu haftasonu geçti, öbür hafta sonu 2. Geleneksel Eskişehir Buluşması :lol: Hava alanı cepte :yuppi: Kopun gelin yeniden ;D

Emre Kaman' Alıntı:
Ya bak 4 gün geçti, şimdiden sıkıldım. Hadi bu haftasonu geçti, öbür hafta sonu 2. Geleneksel Eskişehir Buluşması :lol: Hava alanı cepte :yuppi: Kopun gelin yeniden ;D
Hafta sonu Hanım'ın İzmir'de işi çıktı. Acaba diyorum Pazar günü, günü birliğine Hızlı Trenle bir Eskişehir mi yapsam :laugh: :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hafta sonu Hanım'ın İzmir'de işi çıktı. Acaba diyorum Pazar günü, günü birliğine Hızlı Trenle bir Eskişehir mi yapsam :laugh: :D
Valla yapılır abi. :laugh:

Pazar günü yine mangallı bi buluşma planımız var Mehmet abi :) Şu yeni keşfedilen Kalkanlı pistinde...

Gelme şansınız olursa çok memnun oluruz ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:

Mehmet abi Hanımını yalnız bırakmak istemiyorsan İzmir'e bekleriz :)
Salı günü 3-4 kişi sasalı da toplanacağız. Buraların da köfteleri güzeldir. Berkay da geliyor köfteler güzel pişer bana kalsa kuru ekmek yeriz köfteler kömür olur :laugh:

E geliyo musunuz yani simdi?? :halay:

Emre Kaman' Alıntı:
E geliyo musunuz yani simdi?? :halay:
Gelirsem bir tek ben gelebileceğim. Türker'in bu hafta sonu işi var ne yazık ki :-\

oo buluşmamı var. :laugh:

Arda Erkan' Alıntı:
oo buluşmamı var. :laugh:
15 dak içinde dönüşe ait 3 tren de dolmuş :-\ :'( Ne yazık ki benim iş yattı arkadaşlar :'(

Hadi yaaaa... :( Abi ara ara bak, iptaller oluyo. Denk getirebilirsin belki.

eylul ayındaki ilk eskişehir buluşmasına bir adet rc modelim olmadan (daha yeni başlıyorum) sizlerle tanışmak amaçlı katılmak istiyorum haber verebilirseniz memnun olurum. Saygılar