[Video]: 1.Geleneksel Eskişehir FunFly Buluşması - 16-17.05.15

Videolar süper. Çekenlerin ellerine sağlık . Bendede bikaç farklı açıdan çekilmiş video var. Eve gidince ekliyim.

Mehmet abim birkez daha videolar la o keyifli anları bizlere sonuna kadar yasattigin için çok teşekkür ederim bütün ekibin uçuşları şahane :) angarali tareqimiz de var artık :D herkezin eline emeğine sticklerine sağlık :) Eskişehir ekibine tekrardan misafir perverligi için çok teşekkür ederim :) :saygilar: ayrıca teknomuz burak kardeşimizinde kadrajina sağlık :)

Daha şimdi fırsat bulup videoları izleyebildim. :halay: Yıllar sonra bile dönüp tekrar tekrar izleyeceğim videolar olduğunu düşünüyorum. :thumbup:

Herkesin yüreğine sağlık, videolar konusunda özellikle Mehmet abinin hakkı ödenmez bence. :bravo:

Bu aile daha yaptığı buluşmaların ilklerinde bu seviyelerde organizasyonlara imza atıyorsa inşallah kısmet olur ve hepbirikte görürüz ki belkide 10. organizasyonda helimaster kıvamında işler çıkartacaktır ortaya. :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Daha şimdi fırsat bulup videoları izleyebildim. :halay: Yıllar sonra bile dönüp tekrar tekrar izleyeceğim videolar olduğunu düşünüyorum. [emoji106]

Herkesin yüreğine sağlık, videolar konusunda özellikle Mehmet abinin hakkı ödenmez bence. :bravo:

Bu aile daha yaptığı buluşmaların ilklerinde bu seviyelerde organizasyonlara imza atıyorsa inşallah kısmet olur ve hepbirikte görürüz ki belkide 10. organizasyonda helimaster kıvamında işler çıkartacaktır ortaya. :RCKolik:
Türker abi bu konuda sana katılıyorum. Belki ilerleyen zamanlarda çok büyük katılımlara imza atıcaz. Tabi burda RC Kolik büyük önem taşıyor. Bakalım hayırlısı ışallah o günleri görürüz.

İnsan buluşmanın telaşında her anı yakalamıyor. Çok güzel görseller yakalanmış. Erhan'ın uçakla ilgili yorumları :laugh: Türker abinin oturduğu yerden 180 kullanması, duman şovları, çim biçmeler, geyik muhabbetler...

Aklımda kalan "neredeyse" anları da var, bazıları videolarda var bazıları yok. Arda'nın heliyi limitlerinde zorlaması sonucu bi an vardı oturduğumuz yerde eyvah dedirten... Türker abinin de iki sefer, birinde yere yakın bi karar değişikliği sonucu kuyruğun yere çok yaklaşması, diğerinde yere yakın geçiş sırasında tam gaz neredeyse silme geçmesi...

Özkan abinin uçuşlarını mercek altına aldım yine :) Onlar üzerinden gitmeye çalışacağım...

Rasim Öztürk' Alıntı:
İnsan buluşmanın telaşında her anı yakalamıyor. Çok güzel görseller yakalanmış.....
Hiç sorma Rasim ben her buluşma sonrası kendi kendime "Aaahh şunu yapacaktım, şunu konuşacaktım" ya da videoları izleyince "ben o sıra neredeydim acaba" demekten kendimi alamıyorum :laugh: :D

Aslında keşke vakit olsa da 2 tam gün uçuş olsa. O zaman eminim ki buluşmalar daha sakin ve kontrollü geçecek ;D

Herkesi can-ı gönülden tebrik ediyorum.

Fotoğraflar kesmiyor tabii, videoları gördük, rahatladık.

@Arda, hakikaten ankara'nın tareq'i :) İzlerken en keyif aldığım uçuşlar oldu.

@Erhan, senin goblin sp. "benim de bir nitrom olsa, benim de bir dumanım olsa, baba bana niye almıyorsun, bizde niye yok?" demiş.

@Rasim, ya bu logo 600sx'in sonundaki "SX", sexy model? anlamında birşey olabilir mi?

Bir daha yola acımayacağım, nerede olursam denk getirip geleceğim, bilginize :)

Ergün hocam bi seks çağrışımı yapıyor SX kabul ;D

Mikadonun diğer 600üne göre farkları ne dersen; bu biraz upgradeli... Motor counterbearing support ve ana şaft 3.rulmanı var... Finler turuncu, malzeme ve boya kalitesi gerçekten üst düzey... Kuyrukta tail rotor hub daha iyi.. Buradaki civata 600se modelinde M2,5*6 iken 600sx modelinde M3*10 mesela... Kanopisi "bence" daha şık. (Mavi ve turuncunun uyumunu çok seviyorum, özellikle turuncu rengi çok beğeniyorum. Alet güneşli havada alev alev yanıyor.)

Bir de 600sx v2 çıktı... Onda da SX v1 e göre fark, battery tray ve onun kanopi üzerindeki kilidi... Kanopiyi biraz farklı boyamışlar, çizgiler boyuna uzamış yazılar küçülmüş. Bir de swashplate 690sx tekini almışlar. Başka da bi fark yoktu sanırım. Kırım yaşarsam kademe kademe v2 ye geçerim ben de. Ama şu hali iyi...

SX demişken :laugh:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

ah be Mehmet Abi siz yine anilari, kacirdiginiz kareleri konuşuyorsunuz.
Inan konuya yazacak bi sey bulamiyorum hersey mukemmel orda olmayi cok istedim.
sadece konuyu takip ediyorum :laugh:
soyle bir de Adana bulusmasi gerceklesse de karsilasabilsek forumdaki herkesle tanisabilsek.
Cok istiyorum insallah bir gun olur :thumbup:

Bir dahaki buluşmanın zorunlu katılım listesine sizleri de ekliyorum o zaman arkadaşlar. Bakın hava alanı kapatıcam, şaka değil ;D

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
ah be Mehmet Abi siz yine anilari, kacirdiginiz kareleri konuşuyorsunuz.
Inan konuya yazacak bi sey bulamiyorum hersey mukemmel orda olmayi cok istedim.
sadece konuyu takip ediyorum :laugh:
soyle bir de Adana bulusmasi gerceklesse de karsilasabilsek forumdaki herkesle tanisabilsek.
Cok istiyorum insallah bir gun olur [emoji106]
İbrahim hocam ben Adanada o güzel ortamı yaşadım, ondan sonra tam manasıyla başladım. Kelaynak tam manasıyla modelci pisti hertürlü imkan var. Hele o araba yarısını Erhan in ,Mesut un showları ni unutamiyorum sucuklar icinde ilker hicama tesekkurler, çok güzeldi.

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Ergün abi teşekkürler. :) Sende uçuş videolarından mahrum etme bizi. :thumbup:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Ergün hocam bi seks çağrışımı yapıyor SX kabul ;D

...

SX demişken :laugh:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Rasim kardeşim itiraf etmişsin çağrışım filan ama problem var.Sanki altta kalan sen olmuşsun :) eee tabi normal,keseyi doğrultana kadar her modelcinin hali bu :) şaka bi yana bence de seksi model,tekrardan kırımsız ,keyifli uçuşlar :)

bunlarda benden gelsin. farklı açıdan.

goblin speed çimlerin vay haline.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

goblin 380 tam gaz devam

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

iyi seyirler.

Erhan goblinlerin hakkını verdi çimleride es geçmedi. :lol:

Gözlerim yarı kapalı baktım :laugh: Helide 700 speed olunca. :lol: