[Video]:22.04.2015 // Sürpriz Ankara Buluşması // ''Tüm Uçuş Videoları Eklendi''

[Video]:22.04.2015 // Sürpriz Ankara Buluşması // ''Tüm Uçuş Videoları Eklendi''

Videolar ıcın tekrar ellerin saglık Arda. Misafir oldugu ıcın henuz seyretmedim ama ilk fırsatta izleyeceğim inşallah :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yazı kısımlarını ve fotoları incelemiştim. Videoları da bu akşam izleyeyim.

Elinize sağlık ;) Ankaradan sağlam paylaşımlar yolda, takipteyiz :)

Çok güzel bi buluşma olmuş. Çok da sevindirici bir haber bana yakınlığından dolayı. %p İnşallah bir gün bende misafir olarak katılabilirim. :halay:

oğuz kaan kanarya' Alıntı:
Çok keyif aldığınız videolardan ve resimlerden belli. Güzel bir gün olmuş süper :thumbup: :RCKolik:

Teşekkürler. :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Videolar ıcın tekrar ellerin saglık Arda. Misafir oldugu ıcın henuz seyretmedim ama ilk fırsatta izleyeceğim inşallah :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

İzlersin abi. :) :) Yorumlarını bekliyorum mutlaka. :thumbup:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Yazı kısımlarını ve fotoları incelemiştim. Videoları da bu akşam izleyeyim.

Elinize sağlık ;) Ankaradan sağlam paylaşımlar yolda, takipteyiz :)

Teşekkürler Rasim. Ekibi oluşturduk arada yanınıza kaçarız. :thumbup:
Hüseyin Alkan' Alıntı:
Çok güzel bi buluşma olmuş. Çok da sevindirici bir haber bana yakınlığından dolayı. %p İnşallah bir gün bende misafir olarak katılabilirim. :halay:
Teşekkürler,herkesi bekleriz. :thumbup:

Videoları ne yazık ki yeni izlemeye fırsatım oldu.

Efsane model Trex 600 Nitroyu özlemiştik, sesini duyduk iyi oldu Arda :halay: Bu arada modelde yaptığın kafa değişimi ile ilgili detayları merakla bekliyoruz.

Ogulcan'ın 380 ucusu sırasında IDLE-up açması bekledik ama :D açmadı :laugh: Sende maşallah paller resmen gökyüzünü yırtmış :D

570 uçusu sırasında kumanda değişimi gerçekten harika olmuş :lol:

Ekip iyi eğlenmiş ve bize bunu iyi yansıttı. Tekrar ellerinize sağlık arkadaşlar :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Videoları ne yazık ki yeni izlemeye fırsatım oldu.

Efsane model Trex 600 Nitroyu özlemiştik, sesini duyduk iyi oldu Arda :halay: Bu arada modelde yaptığın kafa değişimi ile ilgili detayları merakla bekliyoruz.

Ogulcan'ın 380 ucusu sırasında IDLE-up açması bekledik ama :D açmadı :laugh: Sende maşallah paller resmen gökyüzünü yırtmış :D

570 uçusu sırasında kumanda değişimi gerçekten harika olmuş :lol:

Ekip iyi eğlenmiş ve bize bunu iyi yansıttı. Tekrar ellerinize sağlık arkadaşlar :)

:lol: :lol:

Güzel yorumun için çok teşekkürler abi :saygilar: :saygilar:

Guzel bir buluşma olmuş Arda :thumbup:
uçuşlar, fotolar, aciklamalar... zevkle takip ettim.
bir de ben Antep 'e gidip arkadaşlarla bulusabilseydim. O zamanda ramazan ayina denk gelecek ama bakalim :-\

Teşekkürler abi. Darısı başınıza diyelim o zaman. :thumbup:

Vay arkadaş neler kaçırmışım ya. :(

Unutulmayacak buluşmalardan biri olmuş Ankara'da. :thumbup:

Maiden, uçuşlar sohbet muhabbet... :halay: :halay:

İnşallah bu ekibin paylaşımları artarak devam eder, çok keyif aldım paylaşımdan. :bravo:

En kötü gününüz böyle olsun. :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Vay arkadaş neler kaçırmışım ya. :(

Unutulmayacak buluşmalardan biri olmuş Ankara'da. :thumbup:

Maiden, uçuşlar sohbet muhabbet... :halay: :halay:

İnşallah bu ekibin paylaşımları artarak devam eder, çok keyif aldım paylaşımdan. :bravo:

En kötü gününüz böyle olsun. :RCKolik:

Olsun abi gec olsun guc olmasin. :) Ayrica Cok tekkurler abi yakin zamanda yapariz birseyler gene insallah. :RCKolik: