[Video]:22.04.2015 // Sürpriz Ankara Buluşması // ''Tüm Uçuş Videoları Eklendi''

22.04.2015 // Sürpriz Ankara Buluşması //

çok güzel olmuş bu buluşma. oğulcan için de gurbete gitmeden iyi fırsat oldu . modellerin maşallahı var. işallah gerisi gelir.

Sağol Erhan, Eskişehir'den sonra Ankara'ya da yolun düşerse mutlaka senide bekleriz. :thumbup:

eyvallah arda çok sağol. kısmetse mayısın sonun da eskişehir buluşması olucak. orayada işalla görüşürüz.

Alan nerde? Benim Ankara'ya yolum eksik olmaz, memleketim olur :) Oğulcan modeller de hayırlı olsun tekrar. 380'i görmüştük ama 570'i de videodan görürüz. Mayısta getirirsin artık. Bütün ekibe kırımsız uçuşlar... :)

Emre Kaman' Alıntı:
Alan nerde? Benim Ankara'ya yolum eksik olmaz, memleketim olur :) Oğulcan modeller de hayırlı olsun tekrar. 380'i görmüştük ama 570'i de videodan görürüz. Mayısta getirirsin artık. Bütün ekibe kırımsız uçuşlar... :)

Abi sen geldiğinde haberleşelim o zaman mutlaka. :thumbup: Ankara - Etlik Forum Avm civarında alan. ''40.021237, 32.846588'' (Tam olarak koordinatları)

Aynı ekip geliriz inşallah Eskişehire ordada görüşürüz. :thumbup:

Bu arada yüklenen videoları taze taze ekledim. Diğerleride yolda geliyor :) :)

Herkeze selamlar Dün gerçekten apartopar hadii buluşalım dedik ve havaya rağmen bırakıp gitmeden hem sohbetimizi yaptık hemde uçuşları yaptık Arda ve Burak arkadaşımla da tanışma fırsatı yakaladım :halay: benim modellerim yanımda olmadığı için uçuş yapamadım fakat ianın sohbeti muhabbeti bile fazlasıyla yetti arkadaşların :thumbup: Bu buluşma vesilesi ile kumndaya çanta alma fırsatıda yakalıd sağolsun arkadaşlar çok yardımcı oldurlar onların önerisi doğrultusunda tam içime sinen bir çanta aldık :) burdan oğulcan'ada tekrar hayırlı olsun diyorum. Maşallah goblin 570 canavar gibi oldu :halay: inşallah rtık bol bol buluşma yapip ankarayıda canlandırıcaz inşallah :saygilar: :RCKolik: Ayrıca Görseller şahane olmuş Ellerinize sağlık Arda :thumbup:

Ankarada bir helici olarak böyle dinamik ve her koşulda uçan bir ekibin olması süper. İnşallah imkan olursa bizde entegre oluruz ekibe. Nitronun yanında gasoline kokusuda olur etrafda. Herkeze kazasız kırımsız uçuşlar. :saygilar:

Devrim ANIL' Alıntı:
Ankarada bir helici olarak böyle dinamik ve her koşulda uçan bir ekibin olması süper. İnşallah imkan olursa bizde entegre oluruz ekibe. Nitronun yanında gasoline kokusuda olur etrafda. Herkeze kazasız kırımsız uçuşlar. :saygilar:

Bekleriz Devrim Bey. :thumbup:

Devrim ANIL' Alıntı:

Devrim Bey herkeze kapımız açık yeterki sohbet muhabbet bol uçuş olsun :halay:

[Video]: 22.04.2015 // Sürpriz Ankara Buluşması //

İnşallah en kısa sürede tekrar buluşulur. Bir termos çayımızla iki kelam sohbetimizle bizde tanışma fırsatı buluruz. :)p

aytaç yolcubal' Alıntı:
İnşallah en kısa sürede tekrar buluşulur. Bir termos çayımızla iki kelam sohbetimizle bizde tanışma fırsatı buluruz. :)p

Dun en buyuk eksigimiz bi termos caydi zaten bugunde bi niyet var bakalim olursa yazariz sizide bekleriz

videolar 10 numero :thumbup:

[Video]:22.04.2015 // Sürpriz Ankara Buluşması // ''Tüm Uçuş Videoları Eklendi''

Arkadaşlar tüm uçuş videoları 2 ve 3. mesaja eklendi. Umarım beğenirsiniz. :RCKolik:

İyi seyirler. :saygilar:

Çok keyif aldığınız videolardan ve resimlerden belli. Güzel bir gün olmuş süper :thumbup: :RCKolik: