[Video]: Align Trex 550L Dominatör// 22.06.2016 //

[Video]: Align Trex 550L Dominatör// 08.05.2016 //

Gerçekten sticklerine sağlık Ibrahim :thumbup: Ot biçme :laugh: Half Piro, hurricane :bravo: Ama ben en çok rainbow tarzı Tic Toc sevdiğim %p

Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum :saygilar:

Hakan Abi elimden geldiğince işte bir şeyler yapmaya çalışıyorum :)

Mustafa half pirolar artık tamamen kontrolümde yönleri ve modelin duruş pozisyonunu ayarlayabiliyorum artık. sırada çift tur kuyruk çevirerek half piroya giriş var, zamanla otururlar inşallah. Bahçıvanlığı söyleme harbiden adrenalinli ve zevkli oluyor ;D

Arda, kırbaçlayacak duruma gelirmiyiz bilmiyorum ama sonuna kadar izlemene sevindim :thumbup:

Cahit Abi bu yaptığım uçuşu seninle birlikte yapacaktık ama kısmet olmadı yine :( önceki videodan daha çeşitli olduğu çalışma uçuşu olmadığı içindir. %p

Mustafam senin de pilotaj gelişiyor maşallah, çalıştıkça herşey oluyor. Ben teşekkür ederim kardeşim :thumbup:

Emre Abim teşekkürler :saygilar:

İbrahim Teşekkürler kardeşim :saygilar:

Mehmet Abim teşekkürler senin sevdiklerini bende seviyorum :laugh: rainbow tarzı görsel olarak güzel bir hareket, tam gökkuşağı şeklini de çıkarabilirsek daha iyi olacaktır.
Funnel çalışmalara başlamışsın abi, hadi hayırlısı olsun sana da :bravo:

İbrahim eline sağlık. :bravo:

Valla ancak maşallah denir bu uçuşa. :thumbup: Bizim yıllarca uğraşarak gelebildiğimiz noktalara senin gibi yetenekli arkadaşlarımız böyle çok kısa sürelerde gelebiliyor. :yuppi:

Hele birde senin gibi paylaşımcıysa bu arkadaşımız, ne mutlu bize. :RCKolik:

Sizler sayesinde hem yeni başlayan arkadaşlarımız cesaretleniyor, hemde bizim gibi dinazorlar tekrar hevesleniyor. :laugh: :lollol: :lol:

Eline sağlık İbrahim abi , otlarda nasibini aldın uçuştan ;D

Türker Akgün' Alıntı:
İbrahim eline sağlık. :bravo:

Valla ancak maşallah denir bu uçuşa. :thumbup: Bizim yıllarca uğraşarak gelebildiğimiz noktalara senin gibi yetenekli arkadaşlarımız böyle çok kısa sürelerde gelebiliyor. :yuppi:

Hele birde senin gibi paylaşımcıysa bu arkadaşımız, ne mutlu bize. :RCKolik:

Sizler sayesinde hem yeni başlayan arkadaşlarımız cesaretleniyor, hemde bizim gibi dinazorlar tekrar hevesleniyor. :laugh: :lollol: :lol:

Abicim çok teşekkür ediyorum :saygilar:

yetenek olarak değil de heves ve çalışma diyelim :)

ne demek dinazor, hala ideolümüz ve akıl hocamızsınız, bu seviyelere sizler sayesinde geldik, iyiki varsınız :embarras:

Doğukan Ocak' Alıntı:
Eline sağlık İbrahim abi , otlarda nasibini aldın uçuştan ;D

Teşekkürler kardeşim :saygilar:
nasiplensin yavrucaklar, en zevkli kısmını otlara verdim :lollol:

Tebrikler ibrahim güzel uçuş olmuş sakin ve net hareketler durmak yok yola devam :bravo:

İbrahim harikasın kardeşim tebrikler... :thumbup:

fatih cebir' Alıntı:
Tebrikler ibrahim güzel uçuş olmuş sakin ve net hareketler durmak yok yola devam :bravo:
Teşekkür ediyorum Fatih Abi :saygilar:
Daha hart hurtçu değiliz bu şekilde hareketler daha güzel :laugh:
Ama ilerde neler olur bilemiyorum :thumbup:

Murat Samastı' Alıntı:
abi bravo :bravo: :bravo: süpersin :eek:

Oooo Murat Abi nerelerdesin sen gözünü seveyim :saygilar:
Özlettin kendini umarım sorun yokturdur iş yoğunluğudur ayrı kalmamız.
Bu arada teşekkürler abi :saygilar: :)

Mustafa Hacılar' Alıntı:
İbrahim harikasın kardeşim tebrikler... :thumbup:

Teşekkürler Mustafam :saygilar:
Harikalık bir durum yok kardeşim ufaktan gelişmeler işte :)

Cahit Kaş bir, İbrahim Demirbilek iki :D

Bu ikisi forumun ayarlarını bozacak paylaşımlarla, kırımlar peşpeşe gelecek :) Burdan milli eğitime sesleniyorum, yardımcı olun! :D

Eline sağlık hocam, 550L ile durmak yok yola devam ;) Ergün abiyi anayım ve, soldan halfpirolar tamam, sağdan da bekliyoruz diyeyim :D

Rasim Öztürk' Alıntı:

Bu ikisi forumun ayarlarını bozacak paylaşımlarla, kırımlar peşpeşe gelecek :) Burdan milli eğitime sesleniyorum, yardımcı olun! :D

Eline sağlık hocam, 550L ile durmak yok yola devam ;) Ergün abiyi anayım ve, soldan halfpirolar tamam, sağdan da bekliyoruz diyeyim :D

Tenefüs arası ne güldüm varya Rasim :lollol: :lol:
Özellikle Milli Eğitime seslenişin :laugh: ama nolur İlçe Milli Eğitim olmasın da neresi olursa olsun İl olur Bakanlık olur :) Buradakilerle pek anlaşamıyorum o yüzden :(

Aman kimse modeli kırmasın daha seninkinin etkisini atamadık, sonra bünye zorlanıyor üzülüyoruz valla :saygilar:
inşallah zamanla sağlı sollu girişicem, nazlı kızımızı da bir an önce ayaklandırıp senin de uçuşları bekliyoruz %p inşallah buluşmaya yetişir :saygilar:

İbrahim,maşallahın var,helal olsun seyri çok keyif veren uçuş
devamını bekliyoruz... :bravo: :bravo: :bravo:

Rasim Öztürk' Alıntı:

Rasim beni de çok güldürdün. Ben her zaman söylüyorum gözlerim bozuk yüksekte uçamıyorum. :laugh:

bu videoları izledikce trex 450 yi bagajdamı taşısam diyorum elimin altında olsun...acaip gaza geliyorum ...

Mordo Ortasi' Alıntı:
İbrahim,maşallahın var,helal olsun seyri çok keyif veren uçuş
devamını bekliyoruz... :bravo: :bravo: :bravo:

Mordo Abim teşekkür ediyorum :saygilar:
beğenmene sevindim, devamı elbetteki gelecektir inşallah :thumbup:

barış altun' Alıntı:
bu videoları izledikce trex 450 yi bagajdamı taşısam diyorum elimin altında olsun...acaip gaza geliyorum ...

Öyle bir fırsatınız varsa kesinlikle değerlendirin derim Barış Bey fakat gaza gelmemek şartıyla olursa iyi olur gaza gelice kesin birşeyler oluyor çünkü %p :saygilar: