[Video]: Goblin 380 Kanyon da

efsunkar3356

Kıdemli Uye
Goblin 380 kanyon çekimi

bugün adana da bir kanyon gezisi yaptık. konyona girmeden önce bi uçalım dedik. keyifli seyirler.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Iste tam bir modelcilik ornegi :bravo: Modelci her zaman her yerde ucar, Harikasin Erhan sticklerine saglik kardesim :halay:

Turker kardesimle hep konusmusuzdur soyle yuksek bir yerde ucalim diye ama henuz ucmaya firsatimiz olmadi :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Iste tam bir modelcilik ornegi :bravo: Modelci her zaman her yerde ucar, Harikasin Erhan sticklerine saglik kardesim :halay:

Turker kardesimle hep konusmusuzdur soyle yuksek bir yerde ucalim diye ama henuz ucmaya firsatimiz olmadi :laugh:
Abi yurt dışından camera siparişimi yaptım . Çok değişik videolar çekicem.
Çok ses getirecek. :) :) :)

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Abi yurt dışından camera siparişimi yaptım . Çok değişik videolar çekicem.
Çok ses getirecek. :) :) :)
Yoksam supriz bu muydu ? Şimdi hangi marka ve modeli sipariş ettigini söylemezsen ben bu gece uyuyamam ki :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Erhan süpersin kardeşim. :thumbup: :bravo:

Benimde birgün su üstünde uçma hevesim var. :laugh:

Erhan çok güzel bir uçuş olmuş valla ellerine sağlık kanyon görselide muazzam :thumbup:

Erhan yine iyi uçmuş heli gözükmüyor uzaklarda fakat kontrol tam anlamıyla mükemmel. Parmaklarına zeval gelmesin. :thumbup:

Teşekkürler arkadaşlar. Pilotaj kötü olsada manzara süper. Ordan kurtardık. :) :) :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yoksam supriz bu muydu ? Şimdi hangi marka ve modeli sipariş ettigini söylemezsen ben bu gece uyuyamam ki :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Yok abi süpriz başka idi ama büyük ihtimal yetişmicek. Ama Türkiye'de ilk olucak.

Camera '' Xiaomi yi'' içinde kullandığı parçalar. Kendini kanıtlamış markalar. Sony Vs. Camera nın gelmesi heralde 1-1,5 ay sürer.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Teşekkürler arkadaşlar. Pilotaj kötü olsada manzara süper. Ordan kurtardık. :) :) :)

Pilotaj sağlam olduğu için manzaranın bir anlamı olmuş. :thumbup:

Ellerine sağlık.380 ile nice güzel manzaralı uçuşlara diyelim. :)

:saygilar: Erhan kardeşim ,her zamanki gibi yine muhteşem uçmuşssun, eline sağlık, 380 işte,heryere taşımak kolay ,bende bu yüzden tercih ettim,çok az bir işi kaldı ,pillerimde gelince
tam olacak ,çok atik galiba gördüğüm kadarıyla,pilotaj ve manzara çok güzel, :RCKolik:

adnan kaptan' Alıntı:
:saygilar: Erhan kardeşim ,her zamanki gibi yine muhteşem uçmuşssun, eline sağlık, 380 işte,heryere taşımak kolay ,bende bu yüzden tercih ettim,çok az bir işi kaldı ,pillerimde gelince
tam olacak ,çok atik galiba gördüğüm kadarıyla,pilotaj ve manzara çok güzel, :RCKolik:
Teşekkürler abi. Elimizden geldiğince uçuyoruz. Helikopter güzel olduğu için sana uçuş güzel gelmiştir. :) :) :)