[Video]: Goblin 700 Competition & Şafak Bozdağ ilk 3d uçuş

Öncelikle Goblin uçuş videoların arka fonuna müzik konulmasına kesinlikle karşıyım :laugh: O güzelim pal sesini net olarak duyamıyoruz :embarras:

Diğer taraftan Goblin 3D sonunda tanışması güzel olmuş. Şafak sticklerine sağlık :thumbup: Gerçi model emanet olunca, doğal olarak temkinli uçmuş.
Daha güzellerini senden de bekliyoruz Muammer :thumbup: Paylaşım için teşekkürler.

Modelin 3D siftahı yapıldı ;D Daha niceleri olur inşallah :thumbup:

Vallasagolsun muammer abi gozunu bile kirpmadan kumandayi sikistirdi elime . Askere gider ayak goblin le ucmak bir baskaydi model resmen treyagi gibi kayiyordu parmaklarimda cok guzel bi model isallah muammer abide gorecegiz daha iyi ucuslarini :)

Mehmet abi bende müzik koymayacaktım ama arkada yorumlar konuşmalar fazla olunca biraz onları perdelemek istedim :lol: inşallah bundan sonra bendende güzel 3d videoları gelecek simülatör ve 150 yi daha önce kullansaymışım demeden kendimi alamıyorum şu an funnel den gidiyorum yakında piro hareketleri :yuppi:

Karadeniz gurubunda ciddi olarak hummalı 3d uçuş çalışmaları var ve hızla ilerliyoruz yeni olmasına karşın iyi performanslar beni gerçekten umutladırıyor ve her pazar düzenli buluşmalarımız disiplinli olarak ilerlememizi sağlıyor tabi :RCKolik: ailesininde bunda çok büyük etkisi var biz büyük bir aileyiz yardımlaşma hat safhada :saygilar:

şafak ellerine sağlık. goblin başkadır...

muhammer den de en kısı sürede göreceğiz bu gidişle...