[Video]: Kız Öğrencilere Drone İle Taciz Haberi

Hadi en iyi ihtimali düşünelim adayımız masumca uçuş yapan bir vatandaş olsun, sadece mekanı yanlış seçmiş olsun. Yok, bu adam gene suçlu. Hçbir şekilde masum değil. Ya modelciliğn gereğini yapıp müsait bir arazide uçmadığı için, ya suçüstü yakalandığı için yada ikisinden de suçlu.

Kadir SARIYILDIZ' Alıntı:
Bir kaç sene öncesinde, modeli daha ne olduğunu bile bilmeden "buna bombayı takıp yollayacan" derlerdi. Şimdi aynı şekilde, ne olduğu hakkında zerre kadar fikir yürütemeyecek beyne sahip şahsiyetler "buna kamerayı takıp yollayacan" diyorlar. Sırf bu soru yüzünden birini fena benzeticem.

Bende "Pillimi abi bu" "Kaç pille çalışıyor bunlar" sorularina ayarim :mad:

Evrim SUTEL' Alıntı:
Bende "Pillimi abi bu" "Kaç pille çalışıyor bunlar" sorularina ayarim :mad:

:thumbup: :thumbup: :thumbup: Yahu sana pilli mi? diye soruyorlarmış. Mazotlu mu bu diye sordu geçen bi arkadaş, evet dedim. Oh dedi mazot sıkıntısı yok o zaman getirtelim sen kendi mazotunu harcama, ne kadar mazot alıyor bu (10 gram :halay:) dedi adam. Yahu model 450 dominator. Hani ke te yok üzerinde. Öyle cıs cıbıl her yeri belli. Ulan herhangi bir hortum görüyor musun da bu mazotlu mu diye soruyorsun be armut. ha birde pilli diyenler olduğu zaman canıma minnet çünkü pilli yani nihayetinde. Şarjlı mı diye soruyorlar. Evet diyorum, neresinden şarj ediyorsun bunu? Uçurda görelim, bu kadar mı uçuyor, ne biçim uçuyor bu? karşı tepeye gider mi(bahsettiği tepe 10km ileride)? kaç kilo taşıyor (450 bu ya :lol: Aynı soruyu 550 için sorduklarında 250-300 gram belki taşır diyorum ;) ). Yani kısaca bu saçma sapan sorular bitmez. Modelciliği zehir den sorular bunlar. Mümkünse bu soruların sorulduğu yerde uçuş yapmayınız. He şu da var. Bu işi bilmeyenlerin böyle soru sormasını hoş karşılarım. Ama modelci olup ta pilotajı da iyi olan bir arkadaşın "model güze uçuyor" demesine anlam veremem. Ayarları iyi gibisinden bir deyiş değildi bu, bildiğin model kendi başına uçuyormuş gibi düşünen bir arkadaşın söylediği kelime. << bizzat bana dedi bunu.

Keske RCKolik tisortlerimiz su klasik sorular ve cevaplar kismini bastirsaydik arka tarafina, tühhh unuttuk bak :lollol: :lol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Keske RCKolik tisortlerimiz su klasik sorular ve cevaplar kismini bastirsaydik arka tarafina, tühhh unuttuk bak :lollol: :lol:

Geç kalınmış değil. Bence üzerine düşmek gerekir :) Beyaz olanını okuyamadım resim çok küçük ama siyah olan hemen her soruya kocaman harflerle cevap vermiş :agreed:

Gecenlerde model arabayı sürüyordum bi abla geldi. Benim çocuğa versene bi tur attursın dedi. Bende "abla bu araç saatte 80 km yaoabiliyor birinin ayağıma o hızla çarparsa bileğini kırar dedim" kadın "ne kıymetli malın varmış altı üstü oyuncak" dedi. 1000 tllik modeli 30-40 tllik oyuncaklara bnzetiyor beyine bak....

Benim başımdan geçen komik olay ise şöyle.Topladığım s500, kamera gimbal falan derken 1500 TL yi buluyor. Geçen parkta otururken bi amca yanaştı. Bizim quadın şeklini beğenmedi herhalde.Her taraftan kablo çıkıyor falan. :) Geçen torunuma alıverdim 70 TL ye dedi. O bunun gibi değil gerçek helikopter gibi dedi. İki saat tahmini 2 veya 3 kanal olan helikopteri övdü bana. Bende hevesi kırılmasın diye sessiz kaldım. O kadar kendimi ezik hissettim ki bunu bırakıp evden helikopterimi getiresim geldi sırf amcanın gözüne girebilmek için. :lollol:

Seninki yine yerde Berke bize neler denk geliyo adam ver uçurayım diyor bende bu alet su kadar emek ve para deyince uzaklaşıyor çok parası olan varsa tr satış fiyatını çıkarır cebinden kullanabilir.

Sent from my iPad using Tapatalk

Desenize hepimiz sikintisi her yerde ayni :lollol: :lol:

servet karadan' Alıntı:
Benim başımdan geçen komik olay ise şöyle.Topladığım s500, kamera gimbal falan derken 1500 TL yi buluyor. Geçen parkta otururken bi amca yanaştı. Bizim quadın şeklini beğenmedi herhalde.Her taraftan kablo çıkıyor falan. :) Geçen torunuma alıverdim 70 TL ye dedi. O bunun gibi değil gerçek helikopter gibi dedi. İki saat tahmini 2 veya 3 kanal olan helikopteri övdü bana. Bende hevesi kırılmasın diye sessiz kaldım. O kadar kendimi ezik hissettim ki bunu bırakıp evden helikopterimi getiresim geldi sırf amcanın gözüne girebilmek için. :lollol:

Koptum Servet :lol: :lol:

hakan daşpınar' Alıntı:
Seninki yine yerde Berke bize neler denk geliyo adam ver uçurayım diyor bende bu alet su kadar emek ve para deyince uzaklaşıyor çok parası olan varsa tr satış fiyatını çıkarır cebinden kullanabilir.

Sent from my iPad using Tapatalk
sadece araba değil abi 250 sınıfı quadla fpv yapıyorum adam yaklaşıyor soru soruyor kafamda gözlük dikkatim dağılıyor. :D İndiriyorum quadı bi tur daha atsana diyor kırmıyorum kaldırıp bir tur atıp geliyorum. Uçurması çok kolaymış ver bi turda ben uçurayım diyor :laugh: Geçen parkta quadın yeni motorları test ediyordum bi adam geldi nerde satılıyo bunlar abisi dedi. Bende abi bunun aynısını bulamazsın parçaları yurt dışından getirtip ben birleştirdim dedim. Banada bir tane yapsana dedi. ;D Bende abi bunblar çok pahalı şeyler vs.... dedim. Sonra adam gel bi benim çocuğun önünde uçurda görsün dedi ( adamdaki kafaya bak dakikada 30.000 devirle dönen motordan çıkan vızzz sesinden tehlikeli olduğunu anlayamadı :bravo:) Bende o şaşkınlıkla elevator vermişim, quada doğru yüzümü bi döndüm, yüzümün 40 cm ilerisinden siyah birşey bana yaklaşıyor vızzz diye bi ses geliyor aman tanrım didim :laugh: 90 derece öne elevator verip quadı otluklara çaktım :D adam nooldu abisi düşürdün dedi. :) Gelde o adamı orda öldürme :yuppi:

servet karadan' Alıntı:

Aahah çok iyi :laugh: :thumbup: Öyle çok oluyor abi ya quadı uçururken abinin biri geliyo benim oğlandada var bundan diyo ama o helikopter gibi diyor. Özellikle küçük çocuklar geliyor bir tanesi diğer arkadaşlarına bende de var bundan diyor. O çocuğa orda birşey diyip kalbini kırmamak için hadi abisi gidin burdan üstünüze çarpar biyerinizi keser felan diyorum daha uzağa gidiyorlar