[Video]: Mcpx BL İlk uçuşum 26.10.2014

Emre Biçen

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Bugün bir kaçamak yapıp elime yeni ulaşan Mcpx BL ile ilk uçuşumu gerçekleştirdim.
Pil sayısı 1 olduğu için bir den fazla uçuş yapamadım.
Sonuç olarak ilk kez bir micro model ile invert denemesi yapmış oldum stick hassasiyetine simülasyondan alışkın olduğum için pekte yabancılık çekmedim, micro helikopter işine keşke daha önce başlasaymışım dedirtti :)
Kuyruk hafif sağa sağa dönmeye çalışıyor acaba bu normalmiydi bilemiyorum.

lafı fazla uzatmıyorum buyrun Mcpx BL ile olan ilk uçuşum;

[Video]: Mcpx BL İlk uçuşum 27.10.2014

27.10.2014 yarın oluyor :laugh: yani daha uçmadın yada geleceğe gidip geri döndün :lollol: :lol: şaka bir yana eline sağlık

:D :D Bilgisarımdaki tarih yanlış Hemen düzeltiyorum :lol: :lollol:

BL severler kulübüne hoşgeldin Arda. :thumbup: Model karşı olan sevginin artarak devam edeceğini düşünüyorum. :RCKolik:

Kuyruktaki ufak tefek kaçmalara takılmamanı öneririm sonuçta bu 35 gramlık bir mikro model. Kusursuz bir kuyruk performansı beklersen mikro bir modelle mutlu olman çok zor. ;)

Oooo ilk ucus masallah Invert, hurricane .... Tam gaz devam :thumbup: Anladigim kadari ile modelden memnun kalmissin Emre dogru mudur ?? Valla gerek Turker gerekse ben bu 50 gr modelin tek kelime ile hastasiyiz. Bugun yine yarim saat arka bahceye kactik uctuk ve acildik :thumbup:

Kuyruk kacmasi Ozellikle ani gaz vermelerde normal ;) Collective management ogrendikce bu kacmalar epey bir azaliyor. Gain falan bu tur degerlerle hic ugrasma ve bu sekilide model alismaya calis.Tekrar hayirli ugurlu olsun ;)

Tesekkürler mehmet abi.
Modeli havaya kaldırdıgımdan itibaren beni bir rahatlık/keyif aldı :):, aslında düz uçacaktım ama dayanamadım modelden çok memnun kaldım. pilden dolayı tadımlık uçuş oldu :)

Palleri değiştirmedim uzerindeki pallerle uçuş yaptım flybarsız paller dahamı iyi 3d konusunda acaba

Zaten ucustan da belli oluyor model sana, sen modele hemen alismissiniz :halay: Pal olarak agirliksiz olani kullanmani tavsiye ederim. Ozellikle hurricane ve funnel daha basarili yapiyor agirliksiz 3d paller ile ;)

Hayırlı olsun. :)

Mikro heliler güzel fakat ben alışkanlık yaptığı için bıraktım. :laugh:

Arda Erkan' Alıntı:
Hayırlı olsun. :)

Mikro heliler güzel fakat ben alışkanlık yaptığı için bıraktım. :laugh:

Sağol Arda bu heli baya hoşuma gitti.

Bana alışkanlık değilde bağımlılık yapacakmış gibi geldi :)

Bu kadar yorum üzerine şu helinin boardu indirim girmesini 4 gözle bekliyorum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Emre çok lezzetli bir uçuş olmuş tekrar hayırlı olsun ;)