[Video]: Multicopter Topluyoruz

Web sitesi
www.elektroinceleme.com
İlgi Alanı
Uçak
Merhaba,

Youtube kanalım için çektiğim multicopter toplama macerasını sizlerle de paylaşmak istedim. Yorumlarınızı bekliyorum.

:saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

ellerine sağlık kardeşim temel bilgiler edindirecek güzel bir video. :agreed: işin içine 3 d yazıcı girdiğinde daha zevkli hal alıyor tabi. tadını çıkarmak budur işte hobinin.

Ama sakın birdaha motorlu delici kesici aletlerle çalışırken üzerinde işlem yapacağın parçayı sabitlemeden çalışma. Çok tehlikeli bir konu bu. Aman hayatınızın her alanında alışkanlık etmeliyiz bunu. Geçmiş olsun parmaklar için.

Kendi bastırıp dizayn edilen Quadroyu uçurmak eminim ki çok daha keyifli ve eğlencelidir :thumbup: Ellerine sağlık Seçkin :bravo:

Video biraz uzun, akşam tamamını izleyeceğim. Ama tek kelimeyle bravo!

Dragonfly...

22dk oturdum izledim, ellerine sağlık Seçkin :bravo:

Selçuk'un dediği gibi, aman dikkat... Matkabı eline aldığın planın son karelerinde parçanın elinde nası döndüğünü gördüm, bir sonraki planda parmakları sarılı görünce eyvah dedim... Önce güvenlik, geçmiş olsun :)

Bir önerim daha var, esc pil arasına yaptığın uzatmalarda güzel silikon kablolar kullan. Her yerde satılıyor artık. Videodaki lamba kabloları bu emeğine yakışmıyor :)

Çok başarılı bir iş ve video olmuş, tekrar ellerine sağlık :thumbup: :bravo: :RCKolik:

Emre Kaman' Alıntı:
22dk oturdum izledim, ellerine sağlık Seçkin :bravo:

Selçuk'un dediği gibi, aman dikkat... Matkabı eline aldığın planın son karelerinde parçanın elinde nası döndüğünü gördüm, bir sonraki planda parmakları sarılı görünce eyvah dedim... Önce güvenlik, geçmiş olsun :)

Bir önerim daha var, esc pil arasına yaptığın uzatmalarda güzel silikon kablolar kullan. Her yerde satılıyor artık. Videodaki lamba kabloları bu emeğine yakışmıyor :)

Çok başarılı bir iş ve video olmuş, tekrar ellerine sağlık :thumbup: :bravo: :RCKolik:

Beklenmedik bir kaza oldu ne yazık ki :( video çok önceden çekildiği için şu anda izi bile kalmadı :laugh:

Kablo konusunda bulamadığımdan uygun amperi taşıyacak bir kablo taktım. O kablolar da biraz kaliteli lamba kablosu :laugh: Şimdi üzerinde çalıştığım yeni tasarımda kablolar çok daha rahat yerlerden geçecek ve daha güvenli, silikon kablolalardan oluşacak. İnspire + helikopter gövdesi gibi bir tasarım var kafamda. Bu şekilde bu tasarımdaki kablo karmaşasını önleyeceğimi düşünüyorum. :coolxf:

Teşekkürler yorumlarınız için. :saygilar:

Evvet Seçkin
Tam Manzara Koymuşsun %p
Emeğine sağlık %p

Eline sağlık Seçkin. :thumbup:

Tebrikler öncelikle, kendi tasarladığın birşeyi uçuruyorsun. :bravo: :bravo:

Modelin konusunda bizim gibi herhangi bir limitin yok önünde. Biz hazırcılar ancak sunulanlar arasında tercih yapabiliyoruz. :laugh:

Çok daha güzel işler çıkaracağına eminim. %p

semih Balkar' Alıntı:
Evvet Seçkin
Tam Manzara Koymuşsun %p
Emeğine sağlık %p

Teşekkür ederim Semih Abi.

Türker Akgün' Alıntı:
Eline sağlık Seçkin. :thumbup:

Tebrikler öncelikle, kendi tasarladığın birşeyi uçuruyorsun. :bravo: :bravo:

Modelin konusunda bizim gibi herhangi bir limitin yok önünde. Biz hazırcılar ancak sunulanlar arasında tercih yapabiliyoruz. :laugh:

Çok daha güzel işler çıkaracağına eminim. %p

Teşekkürler Türker Abi. Benim çizimlerimin de özgün olduğu söylenemez pek :laugh: Sonuçta çarpı şeklinde bir şey ama çizmesi, üretmesi ve toplaması ayrı bir güzel %p Her şeyi kendine göre tasarlayabiliyorsun, yedek parça derdin yok ve en önemlisi benim üretimim %p

:saygilar:

Genç kardeşim Seçkin oldukça güzel bir tasarım olmuş ellerine kollarına sağlık typon gibi katlanır frame çalışmasına girişirsen sipariş için sıradayım haberin olsun. BAŞARILAR.

thor cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi